Prijava

Aj jedan gol ronalda da možemo kući da idemo jebem vam futbal musavi

хезно
kako hesus navas na beka zar nije on krilo?

pa bio pre nekih petnes godina hehehh, sad igra povučeno
definitivno nije idealno rešenje za 90 minuta protiv bilo koje od ove dve reprezentacije
možda će tu nešto da se ROTIRA pa da upadne ovaj Grimaldo da igra levonogog desnog beka, ionako mi je misterija zašto mu Kukurelja igra ispred njega ovaj imao sezonu života u Leverkuzenu, ali dobro tamo je igrao u tzv. 'Piksi' sistemu s 3 nazad, ova španija igra sa 4 pozadi

Portugezi i spanija jedini preostali masterjmandovi totalke sve ostalo boranija

Dobro bilo za videti ovih par oldskul krljanja na loptu bez sviranih faulova malopre nego mali koinsesao dobio po njuškici

nikad ne znaš kad će nešto da napravi

e taman tako.. hahahaha

А шта, Кристиану ово последње са репком?

Treba botoxnalda drzati zbog penaltika nemas tu sta

kurac poslednje, ovaj će da igra dok ga tijelo ne izda bukv ILI dok se mesi ne penzioniše

Real ce se sjebati sa ovim mbapeom ostampajte ovaj post i okacite u hodnik mejmuni

Ma neće srećom grme im svi ostali igrači on može i čunj da bude

Selektoru svaka čast što je ostao dosledan i igrao Ronalda svaku od početka, iako ga jako kritikuje pola sveta. Ronaldo klasa, a klasa je večna, preiskusan je i ume da preokrene ovakve utakmice, vredi ga zadržati na terenu.

Vrijedi zbog penala i iskljucivo zbog toga ga i drži, gotivim i ja ronalda ali budimo realni, ne cini ovdje nikakvu razliku, mogao je biti ko god drugi

dečamp definitivno ima jača muda od martineza vadi mbapea pre penala a ovaj drži gerijatriju da baulja 120 minuta

U portugalu veceras temelj cine vitinha-silva-pepe-dias i sve ostalo se veže na to, možeš ubaciti koga oćeš

vadi mbapea procitaj onaj post o mbapeu i realu, mbape propustio prime time zbog kojekakvih makrona i psg arapske politike

*sa razumevanjem

Sjeli na ovaj frizider s pićem pepe i ronaldo, kaze nas komentator “jedva su dočekali da odmore stare kosti pepe i ronaldo”

hahahah

real imam filing ce francuzi prodju ovo

хахахахаха
ове продужетке или укинути или скратити на 20 укупно
ајмо португал

париз лондонн лисабон крејзи самр денс