Evropsko Prvenstvo u Fudbalu NEMAČKA 2024

  1. добро и голмани су максимално ограничени стоје на линији нема 2 3 корака излетање

  2. Liberali vs konzervativci

  3. Ja ne razumem vise danasnji fudbal. Covek sam stoji na krilu, i ovi vracaju stoperima da se izdobacuju jos jedno 36 puta.

  4. турци дивљаци јбт а ови холандези тотални аматери са ретардом на клупи

  5. ko je ovaj maksimilijan sad

  6. Sin Pantelije, otac Aksentija, deda Milutina, pradeda Lakija, čukundeda Mirka.

  7. Максимилијан је био 72 аутор 2010 на шаљивом сајту вукајлија.цом

  8. Sto njih pitas ko sam, pitaj mene.

  9. Čodi Gakpo ne može da bude dobar neko sa imenom dostojnim kereće vrste ukrasnog tipa

  10. ако ова холандези прођу ту ме сеците

  11. ТАКО ЈЕ БРЕ МРЗИМ ТУРКЕ

  12. ajmo izbacuj ove konjojebe vraćaj to tamo u mongoliju tunguziju kamčatku koje pičke materine

  13. ЈЕБИ БРЕ УДАРАЈ МУЏАХЕДИНЕ ДОК СУ НА ЗЕМЉИ

  14. Bilo bi u redu skroz da osvoji Holandija, sad kad je Portugal već geknuo.

  15. Hoce uspeti jedna da se zavrsi u regularnom delu

  16. Prehrabri Turci, svaka čast turnir kako su odigrali.

  17. Turci uvek igrali solidan fudbal poslednjih 25 godina

  18. ајде лепо марш сви у башакшехир пичка ли вамм матернаа спроводите џихад

  19. Turci odvale jedan turnir s vremena na vreme, i onda se posle ne kvalifikuju 10 godina.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.