Evropsko Prvenstvo u Fudbalu NEMAČKA 2024

  1. Ноле добио турци пукли
    тудеј воз а гуд деј

  2. Braća crnci dokazuju da su superiornija rasa, sve ove homegrown represtacije sem Španaca poispadale. Švabe od kad su krenule da ubacuju kojekakve Nemce opet u tim, Fulkruge, Andrike itd. opet osrednji.

  3. maksimilijane kosi ti

  4. jasam stari clan dok je vukajlija bila kulturno mesto drago mije

  5. Henzo u to vreme bio četvrti osnovne.

  6. Kosi ti, hezno, mlađi si. Čika Maks ti može eventualno pomoći savetom o košnji, otavi itd.

  7. O kosnji i otavi ne mogu, proklet sam da budem gradsko dete, ali o zivotu na ulicama devedesetih i hitovima mobi dika i cece slavkovic mogu.

  8. epa drago mije otkud ti sad posle toliko godina

  9. Voajerisem iz off-a, a kad mi je zanimljiva tema ukljucim se ponekad. Jebo mater, "trolovanje" pravopisom i dalje aktuelno, stvarno sam mator.

  10. Hezno seljak ne zna kako s građanima

  11. Tesko je sa nama, previse smo elokventni.

  12. Ne zamerite mu, bonton se ne uči čuvajući ovce. Sa štovanjem.

  13. Hvala na opservaciji uvazeni kolega. Moje stovanje.

  14. у 3 ујутру уругваи брасил ко не биде гледо тај пизда

  15. Ko je ostao budan do tri zbog Brazila nije zažalio. Nivo fudbala Fra - Por, bar po statistikama i komentarima, naravno da nisam gledao.

  16. dobro brate klinac 17 godina, šta se svi nakače na svakog talentovanog momka pa posle što mu propade karijera

  17. mora pritisak odmah, ili jesi ili nisi, pele je u tim godinama nosio brazil i imao jednu titulu

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.