Evropsko Prvenstvo u Fudbalu NEMAČKA 2024

  1. pele igrao protiv aleksandra tirnanića beži bre

  2. Nije problem njegova igra nego njegova precjenjenost

    Dečko ce biti promašaj, mark my words

  3. Svaki klinac iz tih favela misli da moze da se uhvati u kostac s evropskim profesionalnim fudbalom, misli da je dovoljno da napisu svoj nadimak na dresu i dodju iz brazila.

    Yamal > brazilski anonimusi

  4. ovo je bio random rant na brazilske fudbalere iako ih gotivim ali mi idu na kurac neutemeljene price, ljudi dodju iz serie a u englesku ligu i ista ih pojede (lukaku, cuadrado, balotelli, scamacca), rano je ljudi mali mora jos da se čeliči

  5. Dođu brazilski bardovi lopte i shvate da se u evropi jebiga trenira, a sa druge strane terena neki pepe ili rojkin nosi ogrlicu od ušiju ziljavih latinosa.

  6. Kroz Šahtar iz Donjecka je dosad proŝao 41 brazilac

  7. Nek probaju u anži mačačkalu

  8. ух нисам знао да се иде у пенале одма у копа америки што је дојаја не морам да гледам смарање још 30 минута
    бразил је курац од екипе тотални, уругвај им јебо маике

  9. Anži - 12 brazilaca. Ko zna koristiti pretragu na TM, kameni zna.

  10. Endrik mali deluje žilavo i borbeno, mogao bi da napravi od sebe nešto + u Španiji em igraju manje utakmica, em može da se čeliči protiv desetak šklj timova koliko ih realno ima u primeri. U Engleskoj bi ga pojeli.

  11. чекај шта анжи је прешао у динамо махаачкала не капирам сад

  12. anži je ugašen a ovaj dinamo će igrati rusku premijer ligu sad ove sezone, nemam pojma iz koje rupe izgmizali

    al čim je legendarni Гаджи Гаджиев predsednik kluba tu su neke mutne radnje u pitanju sig

  13. Boje dinama brani i naš Vladimir Kovačević, lala iz Odžaka.

  14. U Odžaci nema tih retarda, sve gigachadovi iz vranje

  15. Slažem se u svemu povodom brazilaca, meni je vrhunac božije pravde bilo onih 7:1… tad sam jebo u sred meča i nisam ispratio golove ali kad sam se vratio prenosu shvatio sam šta su prave radosti života i postao volcel

  16. Гаджи Гаджиев

    нико у источном фузбалу није мафијаш ко ринат ахметов онај из шахтјора

  17. Taj poraz Brazila od 7:1 je jedan od onih retkih trenutaka u istoriji čovečanstva, gde će se svaki od tolikih miliona ljudi uvek sećati gde i s kim su bili kad se to događalo. Avioni udaraju u bliznakinje, javljaju da je umro tito, Nemačka sravnjuje Brazilm sa zemljom.

  18. uzimaju francuzi ovo naglavice engleze usrane u finalu

  19. хммм пресс Х ту даут.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.