Prijava

zašto se svi na globalnom nivou upale kao hemoroidi kada nešto ide u korist engleskoj

Dosta puta je ta engleska bila žrtva kontroverznih odluka od maradone pa do one golčine lamparda, ali to se zaboravi

hahaha slusaj ove argumente maradona bozja ruka, prijatelju pricamo o 21 veku i var tehnologiji de je svakoj budali jasno sta se desilo gde je lopta cipovana i teren pokriven sa 60 kamera

Ova sakina ruka se ne bi svirala ni na djecjem igralistu, ne blamiraj se pls a da ne komentarisem dumfriesa i njegov divljački start, to sto je kane odlucio da ga uvalja a ne da samo žrtvuje zglob nije krivica njegova

Stavi se u poziciju gdje dumfries ovako ide na mitrovica i reci mi bil onda trazio penal, naravno da bi

Ne bi englezima ofc, a ni penal se ne bi svirao nekom trecem al englezima preko var mafije moze

EVO JA SAM BALKAN INFO TEORETICAR ZAVERE NA REDITU SIG IMA RAZUMNO OBJASNJENJE

Stavi se u poziciju gdje dumfries ovako ide na mitrovica i reci mi bil onda trazio penal, naravno da bi

lose poredjenje, ne gajim nikakve emocije prema holandjanima u tom smislu.

Sviđa mi se što je Plidu počeo da Cara Caru u svim sferama diskursa

Mimo toga, englezi su gamad i španci isto i finale ima makar taj silver lajning da će neko od gamadi ispušiti.

Dosta puta je ta engleska bila žrtva kontroverznih odluka od maradone pa do one golčine lamparda, ali to se zaboravi

sve je to karma za onaj fantomski gol protiv nacista 1966.

još nije naplaćen taj dug

Volim plidua al deevoluirao je u poslednje vreme ne znam sta se desava

Mora da su ove vrucine, nisam sav svoj

sve je to karma za onaj fantomski gol protiv nacista 1966.

još nije naplaćen taj dug

I da ne bi tog gola ne bi videli trofej nikakav ni do danas. E da, kad pominjemo Mitra i penale, jel ispratio neko ko je sedeo u var sobi sinoć? Triput pogađaj.

Bio dirigent srbomrzac nedic lepo objasnio ko je

E da, kad pominjemo Mitra i penale, jel ispratio neko ko je sedeo u var sobi sinoć? Triput pogađaj.

Rune Pedersen? :))

Btw, nismo imali nijednog sudiju na euru, gde je i šta radi mažić

Ronald Koeman: "This is not a penalty. His only intention was to block a shot. Harry Kane then shoots and their feet collide. Football is getting BROKEN with these type of calls by VAR!"

Evo i Koeman kmeči, kao nije bilo namjere, nebitna je namjera kad dođe do FAULA. Nije to slučajno kretanje ruke kao kod Sake ono što cara zamjera, nego namjera da se blokira šut pod cijenu faula. I taj faul se desio. Kraj priče. Možda bi bilo bolje da se desilo negdje na sredini terena a ne u 16m ali tako je kako je.

Ćesaru ćesarevo, a poraženom jad, nema svrhe sad likovati njegovo je da kuka