Prijava

хахаха која трећа лига енглеске овај други стадион

beks angazovo top arkitekte da odrade dizajn, jos je ovo i napredovalo kad je dosao mesi bukv bila neka montirana tribina 5k ljudi

ахахахха
слушај ово шакира церт на полувремену 25мин па дај боље порнић њен од 25мин
и јужна америка има свог мајмунчину чеферина

amerika ne ume da organizuje nista, retardi, napravili su cirkus

https://x.com/Boness305/status/1812683211090084057

ankl brejker

jos me peku suze tvoje,
sto si lila one noci

Boli me kyrac de će se organizuje WC samo nek tekme budu u nekom gledljivom EVROPSKOM terminu

гледо сам до 60 неког нисам ни знао да имају продужетке погледаћу репризу свакако баш ми драго албиселесте ајмооо
а месијеву побреду см видео мало га закачио овај није то изгледало озбиљно но небитно игра у америкама

Nezgodna kolumbija, bili su bas dobri, nekoliko preopasnih napada, suteva, ne bi bilo nezasluzeno da su uzeli sa la ta ru.

Kako god, zasluzeno novi trofej u ruke goata, jos onako carski na kraju zove otamendija i ne znam ko je bio bese jos tu da zajedno dignu trofej. Ma preljepo.

Amerika bolje da se pozabavi pripremama za gradjanski rat nego da se sprema da bude za SP

edit.

di mariju zvao

Inace clanak mu je ko poveca lubenica, ne verujem da ce igrati na sledecem SP mada bih voleo da gresim

Igrace i kristina i mesaja

нек играју обојица а ди марија отишо у пензију
јесте колумбија била боља ал нису дали гол ко им крив тое тај недостатак квалитета

Au kakva fora, prose Gavija

https://www.youtube.com/shorts/wapGM0wRn8g

Ne znam dal je istina doduše

чуо сам за ову причу још прошле можда и претпрошле године боље да навата њу него неку кураву хехе

kralj pametan samo ugovoreni brakovi su na ceni

гави има више кеша од њиховог измишљеног краља

i vucela ima platu 120 k i vozi matoru ckodu

има 220 хиљада и вози се у лимузинама државним хехе

naci bila povisica, real vise je zasluzio

evo recimo da mu damo platu cca 500k nema sanse da bi vise

K R A O
R
A
O

jer bi bio obezbedjen ne bi moro da se bavi marifetlucima

тако пише по њикипедиама не знам је л тачно врв има и на неком државном сајту

real bar se ne blamira sa nekim letovanjima i haj lajfom, ne ide po utakmicama, ne cepa skupe aute i vina

bukv decko da nema ovog beograda na vodi vikende bi provodio u jajincima

Ne znam šta će Gaviju sva ta muka, lepuškast momak, ima love, može da ženi triput bolju ribu i da se posle stoput manje cima sa kojekakvim glupostima. Možda da predloži ovoj da budu drugari...

jes al sa nekom random prepickom nikad ne bi postao princ treba gledati taj aspekt

a i sta fali ovoj ne kapiram