Prijava

Turska i Švajcarska od 'autsajdera' ostali, polako se kristališe

Svidja mi se ovo za sad, mozda da još ispadnu holanđani i francuzi i biće mi okej ko god da osvoji od ostalih pa i oni mrtvi englezi

Aha, eng-sui i ned-tur, izvodljivo da prođu dalje

da, iskr nek sjebu svajcarci engleze nek dzaka da tri koamda nemam nista protiv

retko bezobrazan i dobar za tim igrac

saciri slepac nek ostane na klupi

Xhaka ima neki chad vibe, gotivim ga baš

Ma goni i engleze u kurac, sere mi se od njihove precjenjenosti kao skuplji belingham od reprezentacije slovenije ajd mrš u kurac

Phil foden isto kao neko čudo mudo, ništa nije pokazao

Francuzi s onom jadnom igrom, ne zelim ni da komentarisem

S druge strane, holanđane ne gotivim ali nemaju turci tu šanse jbg Gakpos on fire your defence is terrified Gakpos on fire

radice sudije za holandeze ne brini nista tu, mada i turci ako vec pikiras ne znam sta real pali su ozbiljno danas

Englezi sa Sautgejtom ne verujem da će proći Švajcarce, kompaktni su ovi, organizovani, čvrsti. Dobra ekipa, dobro igraju nema šta.

Francuzi još nisu dali gol iz igre čoveče, jedan penal i dva autogola haha

Pa sa ovom dosadasnjom igrom definitivno ce se namučiti, Švica već par godina u mojim očima ozbiljna ekipa tipa Belgije, ništa je niže ne sortiram što se i pokazalo

jbg kod ovih francuza usranih uvek mozes da da ocekujes da prorade, ne bi me cudilo sad krenu igraju

Xhaka ima neki chad vibe, gotivim ga baš

:'(

<\3

obj lik je teski slepac sa onim dvoglavim, bukv od svajcarske napravio siptarsku

ciganjski mentalitet

al za prljavost u igri rispekt

Musiala i Wirtz se susreću sa Williamsom i Yamalom, jaka krivenja će budu

Xhaka ima neki chad vibe, gotivim ga baš

Pliduuu

glej ga Merih sivi vuk jbt https://cdn.prod.www.spiegel.de/images/988a7cac-6241-4c90-b755-002161cd5206_w960_r1.778_fpx54.67_fpy50.webp

https://en.wikipedia.org/wiki/Grey_Wolves_(organization)

eurofags kmeče po reditu kako ga treba suspendovati jer je ovo neki turkodesničarski gest
složio bih se s tim samo zato jer je turčin tbh

Ma idiot, umjesto da samo padne na sedzdu ko demba ba, on nasao neke gestikulacije ko da je šiptar

Zasto koristi satanisticke simbole vrv se i soros tu nesto upleo

Ili su prsti fazon usi od vuka nema ovo veze sa palim andjelom

Uši i njuška od vuka, šatro. Prilično neubedljiv i nakaradan simbol, tri prsta ili krila kokošja su daleko jednostavniji i probitačniji

tri prsta modz al skupljeno ovo otvoreno je fejlara

vuk draskovic uveo simbol pametnom dosta

Skupljena tri prsta za draškanje čmara

Kad vidim te likove što drže skupljeno redovno izgledaju ko da ih mama budi kajganom i dandanas