Ja mislio opet Melkor kopa neke arhivske snimke Golde Mejer, izvučene iz konteksta, kad ono nasumična filistejska kamenjarka opet kmeči.
Nego - UAE izašli iz opeka, smetaju im nefer kvote.
Opek - zdravo.
Briks - zdravo.
Ljudi oće bizmisuju.
Iran smeta.
Dobro ovo je jako jako važno https://www.youtube.com/watch?v=i1cDfoQE0xg
Fabrika za krankenvolk bukvalno https://www.youtube.com/shorts/r9oX2V9j2zM
aubate šta ovo bi
Drug moj, ako pratiš ovaj kanal, sa sve onim oprosti mi Pape likom, onda si očigledno izložen anti-cionističkoj propagandi.
Budi malo iznad toga. Kreni - promeni.
Ima i toga. To postoji.
A što da ne.
Drugojevrejština ona najgora, od Isusovih pretplatnika naovamo.
Sin Hamasovjlevog vodje kobjašnjava 1/1:
https://youtu.be/rClsarOLYoI?si=ofy_odd1QeQOkuTi
staesad ovo odjednom ne valjaju drugonarodi vec samo prvonarodni stovatelji seseljugini lol
Kako odjednom, odvajkada tlačitelj drugonaroda bejah ja. Solidno dokumentovano na ovom forumu.
nači drugosrbi kurcinella?
Nisam ovde da branim drugosrbe, ovde sam da jedem pistaće i propagiram cionizam.
A pistaće sam izarčio.
diplomacki odgovor "da se niko ne uvredi"
Diplomacka porodica - diplomacki odgovor.
A vi - kako te?
Inače avatar mi vrišti “da se niko ne uvredi”.
nego dokle se stiglo sa tim granicama el ima neki apdejt?
Ima.
Južni Liban - provereno.
Mlakonje na Z Obali - provereno.
Vreme je na našoj strani.
Nije ni čudo da gledaju da održe i rašire Izrael, zamisli 10 miliona ovih ti se naseli kojekuda, pa horor jbt
https://www.youtube.com/shorts/P7sgnasvEaM