Prijava

Počelo je. Ejaj se gloži sam sa sobom oko če-džuove jevrejštine i caromelkorskog woke social-džihadizma.
I samo tako - dok si trepnuo - obatrojica postasmo nepotrebni. They’re taking our jobs! Ima i glasanje kao na evroviziji, ima žemske, ima sve.
https://youtu.be/lbbgie0gF_A?si=gnCvqfHT_Tq9oagD

А иди бре ако наставе да праве ејај подкасте рам ће коштати милион евра

Jebote ovaj ejaj balija osakatio nas džu-lovere, ali je još grdje uneredio rišćane.
https://youtu.be/3Y8Nh6JGGMY?si=uEH3vUnhMwVBtfqS
Nemo posle bude da vam nisam reko.

Ма кога брига та ејај дебате дајте молим вас

А иди бре ако наставе да праве ејај подкасте рам ће коштати милион евра

Evra-šmerva. Evre po bankama će da jedu bubišarbe i pitaju se gde su svi ljudi nestali.
Ima da se trguje u vodi. Vrste slatka. Ja sam ovde ok. I moja deca. I deca moja dece.
A vi kako te?

Па оно, честитам на ок животу!!

Ма кога брига та ејај дебате дајте молим вас

Kolega 627 - jel vi to meni persirate?
Oh - umalo da nagazim vaš monokl. Htedoh da prodžaram kamin - sva sreća pa ga spazih, gotovo se uklopio u ornamentaciju vašeg persijskog ćilima.
Sva sreća pa primetih na vreme.

Па мало мало мора ми смо дингоспови овде, да, да?!

Само гледај да деца и децина деца не буду неки воук и то

Па оно, честитам на ок животу!!

Dobro, kenjam i ja.
Izgradio sam čardak ni na nebu ni na zemlji.
I gordost jeste jedan od smrtnih greha.
Ako ustreba voše, javite se slobodno.
Ako ostane neka crkavica nakon što ejaj centri izarče ovo malo vodurine što nam je ostalo da nam objasne kako from d river tu d si pelestajn šud bi fri.

Само гледај да деца и децина деца не буду неки воук и то

Ne moram, geni su u pitanju.
Do sedme godine samo pazio da ne zastrane.
Posle toga je džizs tejk d vil.

Немој буде џизс у облику демона тејк д вил и тако то, интернет је опасно место.

Dobro, kenjam i ja.
Izgradio sam čardak ni na nebu ni na zemlji.
I gordost jeste jedan od smrtnih greha.
Ako ustreba voše, javite se slobodno.
Ako ostane neka crkavica nakon što ejaj centri izarče ovo malo vodurine što nam je ostalo da nam objasne kako from d river tu d si pelestajn šud bi fri.

Нека си отишо, сви требају да оду који мисле да ће боље живети у иноземству, тое за подршку увек!

U kakvom inozemtstvu brate?
Kao ono - van granica?
Zemlja u kojoj sam rodjen je promenila granice izmedju šurnjaest i namjaest puta.
Da ćivim u Bledu recimo, manje bi me omalovažavao?
Obrazloži.

Kad se ocelim na Mars moš se priča o INOZEMSTVU. Kao što se iz samog imena da nagovestiti.
Dotle - tiše malo.

Па није омаловажавање ти си у иностранству, шта да се образложи?!

Dobro.
Više nije inozemstvo već je inostranstvo.
Svidja mi se.
Još smo na istoj planeti jebogaja.
Samo smo hehe malo jelte zastranili.

Više nije inozemstvo već je inostranstvo.

Па тое то

Još smo na istoj planeti jebogaja.

Јебеш планету, превелиак је, ти си на крају ја на почетку, ти у енкориџу ја у владивостоку

Ima u tome istine.
:nema:

Djevojčica od 12 godina bila u Hamasu, koristila oca kao ljudski štit, pa su morali roknuti i nju i oca.

https://x.com/Villgecrazylady/status/2054345705209155882