Ео трећи пут, нисам ни улетео у тему јер ме не занима, не знам каква ти је то психоза сад.
U pravu si.
Хвала
ceu ubio
T E M U
E
M
U
https://epsteinexposed.com/persons/bojana-banjac
Ео неки сајт тражио сам нешто о епстину, делује фино то разврстано, може свашта да се види, наравно да сам намерно набио ову бојану у линк.
https://www.google.com/amp/s/www.foxnews.com/us/disney-cruise-workers-busted-child-porn-sting-hauled-off-ships-deportation.amp
А кад сам већ дохватио епстина, нек стоји ово овде.
ovo praksa postalo
https://x.com/i/status/2057684875277209870
nedostaje mi pomalo maskirani bajden što se sapliće kojekuda
ps kamala bi bila vrh
Вероватно јер су тог адмирала убили или тако нешто
https://youtu.be/mv9qKHDfIGk?si=w1V-IOaJwNtXU_XR
Iz Patagonije moji
Znaš ti dobro koji
Mora baza da se napravi za etničko čiščenje onih naci enklava po Arhentinama.
čevara iskuliraj jebem te aca šiptar pravi dronove iz serbije za ješe šov sam rispekt
kad je teško - šiptar
Nesam čkolovao, kakve dronove, nije valjda dotle došlo O_o
pa de ti ćiviš
https://birn.rs/fabrika-dronova-u-srbiji-elbit-systems/
prvi ješomir serbije ti braćula coa taršip
radikali podržavaju ješe kakva koincidencija majke gi mu nabiem
Inače niko ne spominje kenslovanje Kolbera, kakva je ovo rasprava o SAD izborima bez lejt najt tevea, el bio neko tamo uopšte?
Zar se nije Šeki zavio u arafatku?
Nisam odavle, priznajem.
c, seseljuga provakser litijumaš trampista na max
nato šešelj igraš za taj tim moj čevara
Ma daj nemoj da me radiš, ovo je u rangu onih letećih mečka autobusa, brže jače bolje, ne mogu pošten toster da naprave, Cionjare zavise od serbskih dronova, aj šetnja.
Tako da ja samo, kao što napisah, držim taj prst na tom tasu. Nemam neki interes u svemu tome. Šala komika razonoda za nas. Ali me interesuje pa tu i tamo nešto pročitam.
Ali bilo bi kul da se malo čkoluješ o predmetu pre nego što uletiš u nj kao Sima Strahota sa 2 revolvera u bioskop.
Evo recimo ja pojma nemam o badmintonu pa se držim podalje od te teme.