Prijava

Tako da ja samo, kao što napisah, držim taj prst na tom tasu. Nemam neki interes u svemu tome. Šala komika razonoda za nas. Ali me interesuje pa tu i tamo nešto pročitam.
Ali bilo bi kul da se malo čkoluješ o predmetu pre nego što uletiš u nj kao Sima Strahota sa 2 revolvera u bioskop.
Evo recimo ja pojma nemam o badmintonu pa se držim podalje od te teme.

Ali bilo bi kul da se malo čkoluješ o predmetu pre nego što uletiš u nj kao Sima Strahota sa 2 revolvera u bioskop.

Ео трећи пут, нисам ни улетео у тему јер ме не занима, не знам каква ти је то психоза сад.

ceu ubio

T E M U
E
M
U

https://epsteinexposed.com/persons/bojana-banjac
Ео неки сајт тражио сам нешто о епстину, делује фино то разврстано, може свашта да се види, наравно да сам намерно набио ову бојану у линк.

ovo praksa postalo

https://x.com/i/status/2057684875277209870

nedostaje mi pomalo maskirani bajden što se sapliće kojekuda

ps kamala bi bila vrh

Вероватно јер су тог адмирала убили или тако нешто

Mora baza da se napravi za etničko čiščenje onih naci enklava po Arhentinama.

čevara iskuliraj jebem te aca šiptar pravi dronove iz serbije za ješe šov sam rispekt

kad je teško - šiptar

Nesam čkolovao, kakve dronove, nije valjda dotle došlo O_o

pa de ti ćiviš

https://birn.rs/fabrika-dronova-u-srbiji-elbit-systems/

prvi ješomir serbije ti braćula coa taršip

radikali podržavaju ješe kakva koincidencija majke gi mu nabiem

Inače niko ne spominje kenslovanje Kolbera, kakva je ovo rasprava o SAD izborima bez lejt najt tevea, el bio neko tamo uopšte?

Zar se nije Šeki zavio u arafatku?
Nisam odavle, priznajem.

nato šešelj igraš za taj tim moj čevara

Ma daj nemoj da me radiš, ovo je u rangu onih letećih mečka autobusa, brže jače bolje, ne mogu pošten toster da naprave, Cionjare zavise od serbskih dronova, aj šetnja.