ChatGPT

  1. 'Nači ovdje postujte neke interesante interakcije koje ste imali sa ChatGPT-jem.

    Najbolje slika tipa screenshot, a ako vam se ne da, možete i prosto kopirati prompt+odgovor.

  2. Jebga kolege, sve uredno, ne sviđa vam se tema... šta da se radi.
    Ja sam mislio možda bi neko podijelio neke interesantnije odgovore, naročito ako je nešto smiješno, ali ako vas mrzi, neću vas ja tjerati.

  3. ma ajde jovavure opametnio gpt nekad davno je objasnjavao kako je neki kastrati uzeo ls sa zvezdom i bio najbolji fudbaler jevrope par dina davna vremena

  4. Jovo nemoj nas pogresno shvatiti drag si na momak al ne pricamo sa chatgptom, nesto kad mi treba brzinski ga upitam ono da ne bi trazio po (cara alert) redditu i to je to

  5. Jovo nemoj nas pogresno shvatiti drag si na momak al ne pricamo sa chatgptom, nesto kad mi treba brzinski ga upitam ono da ne bi trazio po (cara alert) redditu i to je to

    Pa ni ja ne pričam s njim kao s nekim ortakom, čuj tebe... Čak i za pretrage preferiram Gugl, jer nemam baš povjerenja u odgovore ChatGPT-a, često zna da halucinira. Sa ChatGPT-em sam više onako eksperimentisao malo. Testirao mu kapacitete nekim zagonetkama npr. Ili npr. dadnem tekst neke pjesme, pa da ga analizira. Tu se pokazao iznenađujuće solidan.

  6. dobar je chatgpt pomaze mi dosta oko glista

  7. Ovdje sam mu razumno objasnio koliko je promaja ustvari opasna.

    https://ibb.co/JqG07bh

  8. A jbt jovo el stvarno mislis da ce neko sad to cita

  9. ахаххахахахахаха

  10. Sad ce to nauci od tebe i svaki put kad neko se bude teo informise oko promaje ima chatgpt bude smrtno dosadan

  11. јбт ових дбоваца је превише а премало посла па сад немају паметнија посла него да се свађају са вештачком телигенцијом и да зајебавају неке царе вузије шмокље

  12. Jovo sve izmislio evo dokaza napravio printove u fotosopu

    https://i.imgflip.com/8yg9wi.jpg

  13. Pa naravno, on ne uči iz interakcija, on ima fiksnu bazu znanja.

    Generative PRETRAINED Transformer.

    P R E T R A I N E D
    R
    E
    T
    R
    A
    I
    N
    E
    D

  14. Jovo, mi u bosni kazemo PROPUH

    a sto se tice PROMAJNE, ima dobre plaže

  15. U svakom slucaju, cestitam na treniranju vjestacke inteligencije, treba svako na svoj način da pridonese razvoju budućnosti a AI je svakako budućnost

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.