ChatGPT

  1. Fiksnu bazu znanja hahhaha, ne sine svaki put kad prica sa mejmunima usvaja nesto na kraju ce biti najpametniji

  2. Kako nesavesno raspolaganje vremenom, jedva čekam da gledam jovora kako pred bisernim kapijama objašnjava šta je radio za života zemaljskog

  3. Ali njegovo visocanstvo chatgpt je personifikovan u 'on' po jovuru

    To mu dodje kao neki trenutni ajti bog kao da pricas sa gospodinom gore

  4. Jebač na finjaka kaže da jedva čeka da krepam.

    Da i to doživim na ovom šaljivom sajtu, da neko poželi da crknem.

  5. Fiksnu bazu znanja hahhaha, ne sine svaki put kad prica sa mejmunima usvaja nesto na kraju ce biti najpametniji

    Neke interakcije se zaista mogu KASNIJE koristiti za treniranje, ali to nije automatski proces da on sad kao uči iz svake interakcije. Ne... da je tako, vjerovatno bi vrlo brzo propao, jer ima milion debila koji ga zloupotrebljavaju...

    Nego ti je sistem sledeći: ti razgovori se negdje arhiviraju. Onda u nekom trenutku ovi iz OpenAI-a mogu da iskoriste neke od tih razgovora za treniranje narednog modela.

  6. Jeb: Jednog dana ćemo svi pred petrovu stolicu, verovatno će se čekati u redu zbog velike gužve pa ću moći da čujem kako opravdavaš ove odrone od tema
    Jov: ON OĆE DUMREM JA

    Pli: Malo mi je neukusno da imamo trg RS u sarajovu
    Jov: ON OĆE DUKINE RS

    Da, sad razumem što bi glasao za kamalu haris

  7. Ali njegovo visocanstvo chatgpt je personifikovan u 'on' po jovuru

    To mu dodje kao neki trenutni ajti bog kao da pricas sa gospodinom gore

    Pa kako ću ga drukčije zvat? Svaka imenica muškog roda ima zamjenicu on. I za bicikl mogu reći on.

    I nisam uopšte u tom fazonu da nešto veličam AI. Smatram to korisnom, a potencijalno i opasnom tehnologijom, i smatram da je veoma važno da se nađe način da se spriječe neki potencijalno loši scenariji... A to je veoma teško i mnogi pametni ljudi se time bave (to se zove alignment ili control problem). Imaju čitavi instituti koji se time bave. Npr. MIRI - https://en.wikipedia.org/wiki/Machine_Intelligence_Research_Institute

    Dakle, jedan je Bog, a AI je zasad samo tehnologija.

    Ako nekad u budućnosti bude osnova da se vjeruje da ima svijest, (što zasad nema) onda ne bi bilo etički ni njega da maltretiramo.

  8. Izvini jebač, ali rekao si "jedva čekam".

  9. I tema nije odron, zamislio sam temu bilo kao priču generalno o uticaju AI-a na društvo, bilo kao tema gdje se mogu kačiti neke interesantne interakcije ili biseri... što već ima na drugim forumima milion takvih tema, a ja sam konto da bi se mogao tome dati neki vukajlijaški pečat.

    Npr. postaviš mu pitanje, zašto je moja baba omnipotentno biće, ili tako neke fore.

  10. што ејај није реко да јовор ради за дб то као не зна јел

  11. ЈОВОРЕ ЧУЈ МЕ!
    БУДИ КАО СТАКЛО КАД ТЕ ЛОМЕ ТИ ИХ СЕЦИ!

  12. No bulšit odlična krilatica vuzi

  13. Izgleda ste stvarno uspijeli nabijediti ChatGPT da sam glup. Jbga, pokupio i odavde sve komentare, šta li... Mada ima i do mene, socijalna inteligencija mi nije nikad bila jača strana, uvijek sam bio više u nekom nerd fazonu. Možda blago autistične tendencije.

    Čak je izmislio i neku anegdotu da sam kao negdje pekao rakiju, i kao nije ispala dobra.
    Ima i on bujnu maštu.

    A LesTaT kao nešto glumi da je kul i više nego što jeste, kao pretenciozan.

    https://ibb.co/yQKqLM9

  14. jovor
    Dakle, jedan je Bog, a AI je zasad samo tehnologija.

    https://youtube.com/watch?v=1b-bijO3uEw

  15. No bulšit odlična krilatica vuzi

    Тнх

  16. Izgleda ste stvarno uspijeli nabijediti ChatGPT da sam glup

    Esam ti reko da decko uci realtime lolo

  17. On kad je treniran, neki su već napravili mim o "Jovoru" :D

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

Balkan Rock Forum | 13. Jun 2008.