Rudna bogatstva Srbije

  1. brate ne daju ni oni da im se pusi tek tako, u stvari velika konkurencija

    pajz ti vucela uzeo blera i onog guzenbauera i sredera da ga savetuju, kmecao kod trampalea kmecao kod klintona, napravio ovaj mini open balkan, sa sorosem kmeci non stop, ukrima prodaje oruzje putina nije video 2-3 godine, ne smo pomisli ode u moskvu ili vladjimira dozove ovamo

    kosovo doveo do apsurda, evo ovaj rio tinto blejanje trenutno, hil presudjuje izbore donosi odluke sta je legit sta nije

    ja ne znam o cemu mi ovde razgovaramo

  2. nema tu puno pameti, u ovoj turi smo uvatili se za kurac u dzaku i bolje jedemo govna koja smo zapoceli nego da nesto pametujemo

    evo vec 24 dine nesto kao pokusavamo nema tu leba, bukv trebas sacekas neke povoljnije uslove da nesto promenis

    u medjuvremenu ono sta je kljucno a ovi imbecili jedu govna je negativna selekcija i raspad iznutra, ne mos te niko iscupa iz toga moras sam

  3. trebas sacekas neke povoljnije uslove da nesto promenis

    Cara nikad ne spava, budnim okom prati situaciju

  4. Caro jesil ikad bio u bosni bar kod jovorova

  5. nisam do bl, cekam jovora napravi okupljanje

    sta to menja?

  6. Imas priču čovjeka koji ne poznaje druge, čovjeka uskih vidika pritom mi djeluje da nisi osjetio posljedice rata, am i right?

  7. svi su osetili posledice rata, bilo i bombardovanje na kraju krajeva

    ovo ko fazon da si reko e znas kakvog kera imam, fazon kakvog, labradora bajo aha ok
    DA ALI NISI GA VIDEO

    ne znam sta oces poentiras

  8. sve cemo da se otimamo dokle mozemo

  9. Caro, podržavaš li kopanje litijuma, i zašto da?

  10. moja ideja je bila da se ode pravo kod Amera i da im kažemo: hoćemo da budemo vaša 51. (52/53.?) država

    Pa da nam Jovor izglasa Kamalu? Neka hvala, dajte neko bolje rjesenje, tipa nuklearni rat

  11. mrno msm da mogu da ti sredim marinikine gace (nosene)

  12. Kad si deo te države, generalno treba da te boli uvo ko je tamo na vlasti, jer taj privid demokratije, tj. taj izbor koji oni imaju, ne menja nešto drastično stanje u samim SAD. Mnogo više utiče na njihovu spoljnu politiku.
    Republikanci su kao malo agresivniji i kao malo više su protiv migranata, i kao malo više imaju podršku bogatijeg sloja, a demokrate su kao malo više demokratične, slobodnijih shvatanja i kao malo više okrenute ka običnom čoveku.
    Kad udješ dublje u tu priču, i jedni i drugi rado prihvataju da im Meksikanci čiste kuće i dvorišta, a da im crnci budu tu negde do kolena. Povremeno, ovi što su kao slobodnijih shvatanja, puste i crnca da im upravlja državom, samo da bi rekli: evo našeg crnca predsednika, mi volimo crnce i ne ugrožavamo ih (nešto kao što smo mi sa Brnabom izveli da bi mogli da kažemo da ne ugnjetavamo pedere). Korisna žrtva, mora da priznaš.
    Što se tiče spoljne politike, tu je već malo ozbiljnija situacija jer je u pitanju kontrola svetskih resursa, ali generalni dogovor izmedju republikanaca i demokrata je u fazonu: mi kontrolišemo xxx, a vi yyy, i dok smo mi na vlasti nećemo da čačkamo vaš yyy, a vi kad budete došli na vlast, nemojte da čačkate naš xxx. Ako baš neko ugrozi vaše, možemo malo da upotrebimo oružje čisto da zadržimo status kvo, dok vi opet ne dodjete na vlast.

  13. platili bi nam tri posto od zarade lol definitivno smo kolonija.uniste ti zemlju, uzmu rudu i daju jebenih tri posto.kako bi trebalo vlast da resi ovo, samo da im kaze mrs u pizdu materinu a za odstetu da im kaze dobicete kurac

  14. Kako bi rekao Mika Antić

    Čvrsta ruka i poštenje
    Sveta voda i krštenje
    Budi čovek to je dika
    Budi roda svoga slika
    Ne daj na se, ne daj svoje
    Nemoj tuđe, prokleto je
    Jer ko život tako prođe
    Ponosan pred Boga dođe
    Gdje god da te život nosi
    Uvek moraš znati ko si

  15. Haha zasto cigana lol

  16. a šta ako umesto rudna bogatstva srbije budu MUDNA bogatstva srbije i dođu iz rio tinta da nam ekstraktuju sadržaje mošnica

  17. Haha zasto cigana lol

    cus zasto cigana, ese seces rujani kakav su to narod spike

    sta mislis sta svabe misle o srbima ili vama bosnjama?

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.