Rudna bogatstva Srbije

  1. Najviše mi je žao tog ispiranja mozga na tv-u.

    a njima sustinski najlepse, najmanji nivo stresa stvari su slozene kako treba o svemu se vodi racuna

    vuce vaib na ove vacinisane celtove koji veruju szo i ostalim dobrim organizacijama koji brinu o njima da ovi ne moraju misle lol

  2. па јесте им најлепше о како је лепо бити глупп

  3. Ista logika ispiranje mozga sa svih strana kako je to dobro za nas u pandemiji imali isti sindrom

    Samo tamo posto je bilo na SVECKOM nivou bilo je true sig

  4. Samo što ovdje ima jasan ekonomski interes da se to kopa, a kod vakcina interes su imale samo farmaceutske kuće. Sad, koliko je vjerovatno da ozbiljne države nameću svom narodu da se truje nečim, samo zarad interesa tih farmaceutskih kuća i njihove zarade? Pa nisu oni jedini lobi koji postoji, ima tu još interesa. Ni jednoj državi nije u interesu da svi pocrkaju, valja neko i da radi, treba od nekog i porez uzimati.

  5. Nije bilo true ali lepše bilo kad smo bili deo sveta :)

  6. a kod vakcina interes su imale samo farmaceutske kuće

    da al u kurcu

    Esi ti cuo da je npr svaki na celu onog kriznog staba bio na vise platnih spisaka farmaceuskih kuca za lobiranje, od ministra na dalje, kon npr. Otprl te kompanije imaju solidan uticaj na rad vlada sa kolicinom novca koje furaju. Pedijatar mi otprl svake druge sedmice nije tu jer na nekom internacionalnom seminaru. Sam pokriva to sig

    Jovure ok je racionalizovati stvari al ne moras ici u krajnost svaki put da bi dosao do zakljucka kako je sve ledzit

  7. Ni jednoj državi nije u interesu da svi pocrkaju, valja neko i da radi, treba od nekog i porez uzimati.

    To je ono što je ustvari načudnije. Da li su te pare koje im daju ispod žita stvarno toliko velike da ovi žmure na oba oka na info da će grdni ljudi da im pocrkaju (od trovanja ili batina)? Ja mislim da je kinta zaista toliko dobra a da su sektaši u fazonu: za našeg života nećemo mnogo da se potrujemo. Decu će da šibnu negde u Kanadu i zabole ih tuki.

    Nisu nama tek tako svi veći rudnici bili po obodu države. Žrtvuješ jedno parče zemlje zarad opšteg interesa. Ali ovo je u sred zemlje kopanje. Mora mnogo da nemaš mozga da ti tako nešto padne na pamet uopšte a kamo li da uradiš to.

  8. Pa dobro nek je i tako. Nek su farmaceutske kuće najjače i one vladaju svijetom. Okej.

    Ako svi pocrkaju, kome će oni dalje prodavati lijekove?

    Ni njima nije cilj da truju ljude.

  9. Tako i sad imas ove ministre u vladi izlobirane na max od strane rio tinta onu djedovic i onu zoranu i pajsad izlobiran bas ministar energetike koja podrzava iskopvanje i prica kako su svi ludi, a ministar zdravlja oformio komisiju da kazu kako je sve zdravstveno bezbedno

    Pa ko ih placa da se majmunisu kontinuirano

  10. Aj ne budali jovo, niko nije reko cilj pocrkaju svi mada ko ih i jebe na kraju krajeva iz njihovog ugla videli smo to, bilo cilj prodaju svoj proizvod sto i uspeli izvukli idi vidi koliko

    Sta mislis ko se sve tu omastio

    Sluzbenika nekog u srb mozes da drzis sa 5-6k eura da prica sta ti padne na pamet i radi naucne ekspertize kakve oces. Sitnis bukv a za uticajnog pojedinca paretine, ne lozi se pls

  11. Jos ako mu das gajbu ko kon sto dobio u bg na vodi

  12. Dobro, okej, imaš pravo. Sa biznis strane, cilj im je bio da zarade što više. To uostalom niko i ne spori.

    Ali kad se povede priča o vakcinama, ne priča se o tome da oni oće zarade, nego se stalno poteže kako su vakcine štetne, kako ih ne treba primati, kako ljudi umiru od toga i tome slično.

  13. Moja glavna teza je to da činjenica da je postojao biznis interes da se vakcine prodaju i da se na njima zaradi, sama po sebi, nije dobar argument protiv primanja vakcina, niti je dokaz da su one štetne.

    Jebi ga, realno, svak oće zaradi. Kad se desi neka situacija gdje je veliki potencijal za zaradu, to hoće da iskoriste.

    Tipa, da su neke mega poplave, možda bi se prodavali čamci ili šlaufi. I sad to što će neko na tome da zaradi, jel to razlog da ne kupiš čamac?

  14. Ne radi se tu o vacinama uopste nego tehnologiji samo to nikako da povezes. Napravi vacinu koja radi posao bez nus pojava, isplati ljude kad ih sjebes ne prisiljavaj i bukv preko noci vise ne bi imao jednog onog sto ti nazivas 'antivaxer' jer su ti isprali mozak tom mantrom, u fazonu da je neko protiv javnog zdravlja. Kako da ne.

    Jedna od tezih budalastina

  15. BTW i braća Indijci imaju prilog o protestima

    https://www.youtube.com/watch?v=9RIbWzutvwY

    Voditeljka: Palki Sharma <3 :D

  16. Jok ces pravis tresh najjeftiniju vacinu, potplatis mejune i sve medije i onda dodje neki jovur ubaci primer nekog camca nidje veze nemoj me zajebavas

  17. Napravi vacinu koja radi posao bez nus pojava, isplati ljude kad ih sjebes ne prisiljavaj i bukv preko noci vise ne bi imao jednog onog sto ti nazivas 'antivaxer' jer su ti isprali mozak tom mantrom, u fazonu da je neko protiv javnog zdravlja. Kako da ne.

    Jedna od tezih budalastina

    Brate mogao si birati između 5 različitih proizvođača, koji koriste sasvim različite tehnologije, i čak pripadaju suprotstavljenim geopolitičkim blokovima. Ali antivakserima ni to nije dovoljno.

  18. па ето није се нико од млађих вакцинисо и шта сад?

  19. Brate mogao si birati između 5 različitih proizvođača, koji koriste sasvim različite tehnologije, i čak pripadaju suprotstavljenim geopolitičkim blokovima. Ali antivakserima ni to nije dovoljno.

    mogao sam al nisam nista uzeo kao ni ti rece jova provaxer koji se nije vacinisao

    al zna se ko je ovde najveci presing odradio ne mora se naznaci

  20. Kako ste vi od litijuma dosli do vakcina jebem li ga

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.