Rudna bogatstva Srbije

  1. nemam, nece chatGPT da ti kaze nesto sto ne znas ako ne pitas konkretno :)

    Na kraju se opredijelio, ne znam jesi li pogledao do kraja?

  2. Jebala te evropa da te jebala evo nikad neces uci u eu ja ti garantujem i trebo si pocnes places pre 10 godina dok jos uvek zivis u toj iluziji

    I ako udjes uci ces ko kurac a to ne treba drzi malo do sebe

  3. европска унија је пропала јоване и србија хвала богу никад неће ући у ЕУ можда украјина

  4. Ео ја и цара се разумемо иста објава у секунди а јова аматер фура удба причу ахахха пази србија у ЕУ

  5. европска унија је пропала

    Kako tačno propala?

  6. Jova ko na nekoj raspaloj zurezi na afteru u 6 ujutro kmeci da ga puste da oseti malo

    A T M O S F E R E
    T
    M
    O
    S
    F
    E
    R
    E

  7. Тако тачно пропала нема се лове нема помоћи једни другима то се видело у време короне то је у рангу НАТО пакта који је америчка организација која служни знамо чему

  8. ¨
    Na kraju se opredijelio, ne znam jesi li pogledao do kraja?

    nisam sve, al dovoljno koristim gpt da znam da kaze ono na sta ga navedes da kaze. ako ne navedes, ostaje neutralan

    korisno je, ali za bilo kakve odluke je yes-man

  9. Jova se lozi na ova sorosevska ljucka prava sve drugo njemu nebitno

    I dalje zivi u toj utopiji zvanoj evropska porodica naroda. Veca budalastina od jugoslovenstva bukv lepe se drugosrbi i papci sry jovure

  10. EU... trenutna situacija je najgora, gde sve obaveze mora ispunjavamo kao da smo clanica (evo rudnik najbolji primer), a dobijamo kurac u toj razmeni jer nismo.

    na zalost mislim da nema tu mnogo sto mozemo da uradimo, jer smo okruzeni tim, pa svako pisanje u vetar zavrsice nama u facu, jer nismo svajcarska ili norveska koja na toj razmeni EU/samostalnost uspe da izvuce bolji kraj.

  11. ono, da smo trve demokratija, nepodlozna diktaturi, pa da kazes zajebi to, EU samo sranja donosi. al nismo, obrnuto smo od toga.

    dakle, jbg.

  12. свакако не би ништа добили од њих јер смо трећеразредна држава никога не занима дебилни источни блок са србијом хрвацком бугарском и тако тим банана републикама

  13. avg jovur kad pomisli na eu prvo mu se javi njemacka holandija mercedes kurve marbelja ljucka prava i 4k plata misli gde je i kako je cenjen covek

    Ko na spotu nekom na dm

  14. znam da ima ljudi koji misle da bi nam bilo bolje da sad zajebemo sve odnose sa EU i iste uspostavimo sa rusijom ili daleko bilo kinom, ali cak i mnogo jaci (politicki, drustveno) od nas, kao npr ovde svajcarska, uglavnom moraju da budu u skladu sa onim sto birokrate iz brisela smisle, tj da uglavnom primaju EU kurchinu i to placaju kao cenu neke nezavisnosti, bar na papiru.

    kakve bre sanse imamo mi u bilo kakvoj razmeni sami, dovoljan ti svezanj novcanica i srbija ima da igra kako zasviras.

    jos jednom primer: rio tinto.

  15. aj dobro bar se celt obrno ovo ce uticati i na jovura sig

  16. Jedno 85% sam siguran da si pogresno razumeo sta sma napisao al se slazes pa cemo da predjemo preko toga

  17. Da tako to ide, na pocetku teme si imao vucela smena po svaku cenu kmecanje prilika za zapad evo sacu citiram

    U midtajmu postao jevroskeptik

  18. Jos pri tome imamo odnose i sa kinom i rujanima

    Uskoro aliekspres otvara prectavnistva u srb za juznu jevropu delivery time 2 dana max

  19. Cara, pa nisam ni ja eurofanatik, nisi vidio ovaj post

    Ja sam više za za pristup "više stolica". Ne samo zapadna priča. Treba biti dobar i sa jednima i sa drugima. Ali ipak težiti da uđemo jednom u EU. Znam da nas ubjeđuju da je to nemoguće, da se moramo opredijeliti, ali nisam baš siguran da je tako.

    A nije ni celt, samo smatra da možemo više izgubiti nego dobiti time što ćemo biti van EU.

  20. jevroskeptik

    pa da, bukvalno obrnuto sam napisao od evroskeptik, samo sto nije ekstremno na jednu ili drugu stranu pa ti ubacio na neku

"нелош речник на сръбския жаргон http://vukajlija.com"

@zinaidasun | 13. November 2011.