Prijava

Da li je iko pomislio da je mozda ON kriv za sve to sranje shto mu je ona napravila...? Mozda se karao sa drugim galebom...hmm...

Svedok Šaban tvrdi da je on slomio svoje krilo dok bura je bila i da ga je ona ostavila na steni da crkne slomljenog krila. Pošto je on jedini svedok recimo da mu treba verovati. Pozzzz

DOSTA VREDJANJA U OVOM SUDU...ZBOG TOGA OSUDJUJEMO JELENU KARLEUSU ZBOG VREDJENJA OVDE PRISUTNE JELENE KARLEUSE

Osudjujem g.jozu za nepostivanje pravila ovog foruma i neprimjerno ponasanje...

TACKE OPTUZNICE:

TAČKA 1. na upisu pokvari zelju je osobi iznad sebe pokvario zelju, a on je pozelio da osoba ispod njega pojde govno zato sto ce pokvariti njegovu, sa cime vrijedja osobu ispod sebe, i time ujedno preprecuje da bi se iko ispod njega upiso...

TAČKA 2. na upisu sastavi rimu je psovao ko pravi srbin, i napiso je da onaj ko to procita moze da mu lize k...., sa cime ponovo vrijedja sve na ovom forumu, i ponovo krsi javni red i mir..

TAČKA 3. na upisu otkaceni sud je optuzio samog sebe, sto je skroz otkaceno, i govori o sebi u trecem licu, tako da vrijedja svoju licnost i ujedno zbunjuje sve bralce ovog upisa...

KAKVU MU KAZNU PREDLAZETE...
ja osobno bi da ga izbacimo sa ovog foruma i zivimo u miru...

Ostaviću te na pustom ostrvu da truneš sa perpetum mobile lap topom koji ima samo jednu internet stranicu, i to ovu koju čitaš pa da po ceo bogovetni dan ispaštaš svoj greh pišući izvinjenja svima koje si nahranio govnima.Naravno i da pišeš po 5 def na dan do kraja života sram te bilo što psuješ.

ej pa to i nije neka stroga kazna...jos mi ostavi na tom pustom ostrvu i koju zensku.. i netreba mi nista vise..heheh

E jebi ga Jozo, onda to više ne bi bilo pusto ostrvo jer bi za koju godinu tu bilo pleme Jozomtambe.

heehh bilo bi pleme indijanaca..heeheh,,,al nebi bilo ako bi mi i prezervative ostavio, zalogu za 50 godina...sexso bi svaki drugi dan, tako da sad izracunaj kolko bi mi trebalo..hehehe..poz

Onda bi trebao da ti ostavim i sapun da ne stavljaš prljavim rukama kurton.

HEHEHEH pa ima vode okolo netreba sapun...a sto bi mi bile prljave ruke ako bi cijeli dan sjedio za laptopom i piso..eheh

idi na igre na forumu pa probaj onaj test za pametne pa javi kako je ispalo..poz

kad ce novo sudjenje.ja bih da tuzim salo i celulit koji je napao Seku Aleksic.sram ga bilo

ja trazhim maksimalnu kaznu za celulit!!! Ali ne zbog napada na seku, nego zato shto pola populacije ne mozhe vishe da jede kako treba posle tog ogavnog prizora...

ајде мене оптужите ако смете!!!!!!!!?????????????

Optužujem te za zastarelost.