Па то сам буквално ја написао пост пре тебе лол
Реко сам на прошлој страни а и на овој ћу - НЕК СУ МУ УЗЕЛИ! Штета што га нису пребили, то им је белики минус.
nisam vido lol prebaclo strancu
nego ne znam što nije dočo u srpskom dresu ko čoek već bosanskom
a tako bi plidu pročo kod svojih jalijaša da znaju da hajpuje bosansku repku na srpskom saitu
Не може у српском дррсу јер су срби криви за распад југославије хехе
poruka sa tom zastavom koja je trebala biti poslana je na mestu, serbi podrzavaju bosniu sve 5
a bošnje to ne vole i prete, a serbi kad daju golove za istu tu repku ćutimo. šizofrenija klasik, još tamo na tribinu praktično niko izbosne nije došao već sve gastos brigade. Seljački mentalitet štaš
Заправо југословени подржавају босну, не срби
to je tacno, al bosnje vole tu podrsku ili su i oni jugosloveni aj sad
dvostruki standardi
komunjare true
ne znam sto se forsira prica da mi navijamo za bosnu.ko to vise tera ovaj narod da voli svoje neprijatelje..sa bosancima samo poslovno..
razbija ih ekvador
satro navijamo el ima i nasih. Bosna repka je mala yu ima za svakog po nesto
i onda prevlada taj dobrosusjecki vajb satro ko za gejovizije da jedni drugima damo 12 poena da popijemo po rakijicu fazon
al ako čisto fudbalski gledas ok je navijati za komsije jer ona priča da bude dobro svima...
usrali bi se svi da ih podrže komšije al kad neko dođe sa zastavom - mrš.
eo i ćacad koriste bosnu za promociju
https://x.com/ostojic6897/status/2070179761901502896/video/1
doduse siptar je i isao po srebrenicama i slao tamo neke pare, tito od palube u pokusaju
ok je navijati ako si u dobrim odnosima sa njima.ono su nam vise neprijatelji nego komsije al dobro.
dobro sudi ova.za sad
to samo majmunima na donjoj lajni servirano neprijateljstvo, minvajl aca šmrkas & orić (eks slobino obezbeđenje na gazimestanu) redovno druženje sve top
ne mogu retardi nista da naprave a da nije krindz.
inace ovaj grupni deo prakticno nije jedan derbi bio nece ni biti, bleja u ranku turskih serija
Браво за браћу еквадорце
i mi smo jebali naci švabe 2010 toeto
karaj naciste glupe
što su poštenom čoveku bošnje otele srpsku zastavu to ćutimo a
https://nova.rs/sport/fudbal/video-navijaci-bosne-oteli-zastavu-srbije-i-nasrnuli-na-navijaca-na-stadionu-pojavio-se-snimak-incidenta/