Prijava

Pitaću ispisnice. U mojoj generaciji je bilo 8 ili 9 odeljenja u svakom razredu.

:)Pozdravi mog školskog druga.

хаха 9 одељења чооовече. Вождова школа у Нишу у којој моја мајка ради се налази у центру града а једва скупи за 3 одељења...

Pad nataliteta...šteta. Pitaj tatu, verujem da je i on uživao u osnovnoj...

хм овако скоро нико не воли основну,понеко воли средњу ...мало неочекивано...или не?!
за основну шта да кажем,првих 5 разреда сам сматран филозофом и генијем који ће направити велике ствари у животу (у скоро свему сам био први :),стално испред свих),у следећа 3 једноставно сам се сморио и престао учити,а за дивно чудо оцјене остале исте-одличне...разред ми је био онако,ни тамо ни вамо,једино чега се баш сјећам је то да сам се знао потући са цијелим разредом јер јбте за не повјеровати од нас 12 ил 13 мушких у разреду само сам ја волио Звезду...знао сам се враћати са шљивама ко по` главе из школе...ал` нисам ни ја остајао дужан ;)...дјевојке су ме занимале,само сам био превише стидљив,па тако док је већина мојих другова већ увелико ашиковала са дамама,мене било срамота..им`о сам симпатија...ал` не и храбрости да покажем "симпатије"...тако да тек сада сазнајем да сам и тада могао имати многе дјевојке за које сам сматрао да су много изнад мене и да их ја никада не бих могао задовољити...ал` ах ебати га ја био стидљив и филозоф а још и инатан...недостајало ми неке смјелости...у основну се не бих враћао...средња жалос`...
средња хм.....лијепе успомене...први пут сам дјевојку пољубио на крају основне и непосредном почетку средње...први пут са дјевојком "био" у средњој...прву љубав имао у средњој...први и други већином сам филозофирао,и тражио начина да покажем осталима да сам ја другачији од осталих....трећи и четврти сам - пропио , ал` баш пропио,пио сам и прије и послије школе,и у школи,и на школи,и на часовима и пред професорима и са професорима,директором па и са чистачицама....ма ријетко сам био тријезан...био сам онако мало више "популаран"...боље речено сви су знали да сам навијач и да сам стално на текмама,па су се некако и бојали стати ми на пут...а ко за инат био сам опет једини ал` сад у цијелој смјени навијач Звезде,само хвала Богу и мојим манирима никада нисам од ових "већинских" ИМАО ПРОБЛЕМА...другари су ме онако чудно посматрали-никада нисам имао књигу уз себе (уствари уопште их нисам имао),јер сам презирао уџбенике и сав тај систем...5 сам увијек добијао из само три "области" из књижевности , лектире (читао сам као луд од Канта,преко Хегела до Толстоја,Достојевског преко Хесеа и Ничеа па све до Ирене Дајмонд,Андрића и Меше...)и физичког...било ми је жао кад сам "завршавао" средњу јер јбга ипак је то крај једног красног периода...али на крају нисам хтио полагати на вријеме са осталима због "бунта" којег сам повео,остао сам сам,издан од свих "другара" па тако остадох без дипломе...ал опет ја сам своју ријеч одржао,остали су је прекршили...ко их `ебе...;)...вратио бих се у средњу...
факс...нисам имао диплому од средње...џаба и завршена 4 разреда....нисам га могао уписати...

сумасумарум...ипак..."од кољевке па до гроба најљепше је ђачко доба"...

Мрзи ме да читам.

majav, predpostavljam da si išla u aleksinačku gimnaziju? :)

Tek sada vidim da mi nista iz srednje i osnovne nece nedostajati.
Malo mi zamrla tema.Sta je ovo?Ljudi nisu isli u skole?

Osnovna - prosto me je sramota kad se setim kakav sam bio.Inače ostala su neka dobra prijateljstva.

Srednja - sutra bih se vratio i ostao sa onima ludacima.Šta smo sve preživeli,sa kakvima smo sve profanima ratovali i koje su odvale ostale zapisane.Jedno vreme koje se nikad neće vratiti.Poslednjih dana srednje sam naslutio raspad sistema,tj. da se više nikada nećemo gledati u istim klupama.

Faks - dobra ekipa,ali srednja je srednja.

Чича, јебем ти бре инат тај твој....штета је што си без дипломе остао човече.

Ја сам још увек у средњој, али оно што је сигурно тачно је да ми је сто пута боље него у основној.