Prijava

Александар Луковић :)

Hvala. I ranije ste ga spominjali a ja mislio da je to Lane... pa neka fora.

"Football is a simple game; 22 men chase a
ball for 90 minutes and at the end, the Germans always win" - Gary Lineker

već sam jednom pisala ali u konstekstu Svi kontra mi naopako :)
danas je u pravom kontekstu.

Мислим да Швабе неће успети да победе Шпанце. Неће им играти Милер, а Шпанци су бољи тим од њих.

Није ми јасно зашто су Шпанци "већ виђени" у полуфиналу. Дајте, људи, јесу они фаворити, али и Парагвај има јако квалитетан и дисциплинован тим. Не видим разлог зашто не би изненадили.

Ispade Paragvaj tvrdji orah od Portugala. Tores ne moze da se sastavi, ako misle da daju gol mora da udje Ljorente.

Е на овог коментатора сам реко да је најбољи на РТС.

Faca mi je Maradona posle ovog klipa.

A izgleda da su klip pravili neki brazilski cigani,mogu samo da mu duvaju. :)

Nisam ga pitao, bilo mi glupo. Mada na slikama se sve vidi.

Iskreno, boli njih uvo što se mi nerivramo, oni samo gledaju da uzmu pare.

Iskreno, boli njih uvo što se mi nerivramo, oni samo gledaju da uzmu pare.

То кажеш искрено или иронија?

Ma Maradona je car, jao kako mi krivo što su ga izduvali od Švaba...Ahahaha, kakve face!

Peki, to je Krivokapić 197 puta smo ti rekli... :)

Па знам, констатовао сам јуче. :)

Oooooo ogromnog li razocarenja.Moja Argentina onako da izgubi!!!Ali Diego je i dalje najjaci........

To kažem zato što oni igraju na SP samo da bi se dokazali, da im poraste cena i da posle toga odu u neki jak tim.

Naravno, i da ih zavoli narod. Ali i to je deo uspeha koji će sebi prepisati.

Пих, баш нисам тако гледао на то...

E Maradona je ovde ko pravi Toni Soprano :)

Ајмо...Ко за кога навија вечерас? Ја за Уругвај, не волим Холандију откад знам за себе, а оног прдежа, Клајверта, нећу заборавити читав живот.
Свакако освајају првенство браћа Шпанци, тако да и због тога навијам за Уругвај, чини ми се да је мало лакши противник од Лала...

Ni ja ne gotivim ništa posebno Holanđane, ali pošto ih imam 4 u fantaziju, moraću da navijam za njih večeras.

Ja navijam za Holandiju, oni su mi 3. omiljena reprezentacija (matična, englezi, pa oni).
Volela bih da u finalu igraju Nemačka i Holandija.
Mislim da će Nemačka dobiti.