Prijava

Ja bih voleo da osvoji Urugvaj. Baš bi bila fora. A večeras navijam za Holandiju. Aleee

Хахахахаххахахахаххахахахахахаххахахахахаххаха

Ja mislim da sve govori u prilog tome da ce Urugvaj osvojiti, nisu iz Evrope i bili su svetski prvaci , a to su trenutno dve osobine koje svetski prvak treba da poseduje.
A ako se slucajno desi da se ta tradicija srusi onda ce Nemacka osvojiti , jer su Holandjani suvise bezlicni da bi postali prvaci a Spancima je ogroman uspeh i polufinale , ma koliko lep trenutno fudbal oni igrali.

Ma oću ili Španija ili Urugvaj da osvoje, al ipak volim da gledam i disciplinovane Nemce i Holanđane kako igraju. Svejedno mi totalno. Mada večeras navijam za Urugvaj.

Уругвај ми је допадљив, не знам из ког разлога. Али Шпанија осваја.

Ja vas dečaci sa kviza vodim na pivo ako ziljava španija sa ciganskim fudbalom osvoji svetsko.

Човече, продаћу се за једно пиво и навијати за Шпанију. ;) Зајебавам се, имам друга фашисту који је рекао да части ако освоје Швабу па ћу ипак да навијам за њих... и не волим Холанђане, ваљда прођу Уругвајци јебени..

ideeeemo lutalice :)))

Koki, ako Španija osvoji, ja dobijam malko više od 'iljadu dinara. Mogu dam sve na pivo, nije mi problem. A imam i običaj da radim tako nešto. :)

ja sam već rekla

church pub
pre 2 sata izmeni obriši
Ja navijam za Holandiju, oni su mi 3. omiljena reprezentacija (matična, englezi, pa oni).
Volela bih da u finalu igraju Nemačka i Holandija.
Mislim da će Nemačka dobiti.

Znači mrzim ciganski španski fudbal, tako su nebitni.
Samo sam ponudila opkladu :)
Bitno je da trofej bude u Evropi. Ali pre bih ga videla u Urugvaju ako već moram nego u ziljavoj Španiji.
Od celog tima samo im golmana poštujem.

Idemooo Holaaanđaniii!

Španci nikad nisu osvojili svetsko, nikad ni neće... ima Nemci da biju Holanđane u finalu, a i red je...

Teško da ce završiti u Urugvaju. Španci igraju baš ciganski. Valjda će da osvoje. :)

E ovaj Forlan bi bio tako seksi da nema glavu.

ja da ponovim, ideeeemooo Holanđani lutaliiiice!!! :)))))

džabe im kad će da ih oljuskaju Švabe u finalu :)

Nema veze, bitno je da ne ide pehar van evrope ili ziljavim ciganima!