Prijava

cccc.... Ja kad sam bio u vašim godinama mi nismo imali ni staze ni patike.... Svako jutro sam trčao bos do susednog sela, kroz šumu, po kiši, Suncu, snegu, ledu.... Bežao sam od vukova, medveda i pavijana. To bre danas sve razmaženo, svi oćete neke staze, najke koje trče same. Vi niste sportisti, vi ste lenštine, cccc.

Zaebavam se.... Povremeno trčim na Olimpu.... Kad trčim onda stvarno trčim, nekih 7.5 km ili 25 krugova. Da me ne bi ubile upale, najčešće idem ono 10 krugova trčanje, 1 krug pešačenje, 10 krugova trčanje, jedan pešačenje, pa 5 trčanje i još jedan pešačenja na kraju. Najbolje vam je da idete u malom društvu, vi i još jedna ili dve osobe, da bi lakše prilagodili tempo, a i da vam ne bude dosadno....

A ja kondiciju treba da popravim, a ne napravim. A fali mi nesto da krenem malo žesce?

Шта ћеш ти на овој теми онда? Назуј тике и мрште у шуму! :) Без спрдње, загреј се добро, крени и стани кад сам осетиш да баш не можеш даље. Повећавај деоницу сваког следећег пута, и то је сва техника. :)

ЕДИТ:
Мене смара да трчим са неким. Набијеш, да простиш, слушке у уши и палиш сам. Други те, просто, успоравају. Да не кажем - не прате темпо. :)

Mislim da si u pravu,nema tu puno tehnike. :D

Набијеш, да простиш, слушке у уши и палиш сам. Други те, просто, успоравају

pa tacno tako, samo ja imam mali problem, meni stalno ispadaju slusalice iz usiju.Pomognite mi da resim ovaj problem.

I meni su slušalice ispadale. Ja sam problem oko ispadanja slušalica rješio tako što sam odlučio da ih ni ne nosim. Jebeš muziku. Bolje se koncentrisat samo na trčanje, ili pustiti mozak malo na pašu, ili još bolje, pustiti da ti se spontano javljaju misli. Tako može i neka dobra ideja da sine. Treba malo mozgu dati odmora od stalnog priliva audio-vizuelnih sadržaja.

E jebi ga sad mi niko neće vjerovati, ali ja sam baš sad prije 20 minuta došao kući sa trčanja. Istrčao sam 6 km i sto metara (premjerio dionicu na Google Earth-u) :)

Verujem ti. Ja trčim 25 krugova oko Olimpa, a staza ima 300m pa ti računaj.... Mada ne trčim iz cuga.... Obično trčim 10-10-5.... A ako trčim bez stajanja onda 20 krugova

Pa i ja nekad tolko trcim, Jovicicu.
Ipak sam ja ovde najjaci i najbrzi.

Ja oko Pionirskog Parka u KS-U.
Jedan krug je 400 m, nekad trcim 10, nekad 15, kako kad.

Ja sam svojevremeno trčao krugove što oko stadiona, što oko parka. Al dosadno je to.
Više volim istrčati neku dionicu kroz grad. Jest da malo sjebavam pluća izduvnim gasovima, ali ipak mnogo je manja monotonija kad napraviš jedan veliki krug po gradu nego kad stalno na jednom te istom mjestu praviš krugove.

Iz istog razloga, dosade i monotonije, ne mogu da vozim sobni bicikl. Jednostavno se smorim posle 20 minuta. A sa standardnim biciklom mogu 2 - 3 sata voziti bez problema, savladavati zeznute uspone itd.

Sad me podseti Jovicicu, koliko meni jednostavno naviru misli dok vozim bajs.
Nisam dugo.

imena tema su vam bas ono :) svaki put se podsetim ove pesme
http://www.youtube.com/watch?v=ysjP0ZgrGvs

ja mogu da trknem 20 metara bez prestanka

Pre tri godine sam bio u formi života. Iliti, trčao sam po 10ak kilometara u cugu (Novi Sad: čitav kej, od mosta Slobode, do onog novog Železničkog i nazad, te zajebavanje po blokovima posle. Kaskanje do stana, je l'...). Nakon toga, mali odmor, pa na basket ili fudbal. To je još dva sata trčkaranja. I posle toga idem u grad, bleja sa društvom i tak' to. Jes' da budem mrtav, ali imam kez od uva do uva.

I u početku sam šaltao sa sluškama i telefonom, ali smorilo me brzo.

Ustajao sam u 07h svaki dan i legao u 23h.

:((( I sad sam se skenjao... Mislim da ću sledeće godine krenuti opet tako, jebeš ovo.

EDIT: Sve je prestalo zato što sam dobio ADSL.