Prijava

Daj, bre! Koji vam je kurac više sa ovim? Smarate.

Gamby, ukapirali smo. Ti si protiv.

Zaista na razumem one koji se po 14 puta vracaju ovde samo da bi rekli "e, glupa vam je ideja, treba da ostane kako je bilo".

Inace, ne vidim nijedan razlog zasto se kvota ne bi smanjila na 2 dnevno - neka mi neko pokaze bilo kog autora ko je imao vise od 2 dobre definicije u istom danu? A tek 5 dana zaredom? Ili 15 dana zaredom?

Anybody?

ja imam uvek više od 2 dobre po danu, kad god napišem.
ima motika, ima reservoir dog, ima celt, ima black hole i sva ta bagra što štancuje svakog dana skoro po 5 komada.
imala je marijanap jedno vreme. umeo je i sevast, i predrazinjo. abraxus, gvozdenovic blablablabla
svi oni imaju odlične nizove od po verovatno više od 15 dana po 5 odličnih defincija.

Sirovi, imas prosek 37, sedi jedan!

jericho. šta to tačno treba da znači?

ti nemaš nijednu dobru definicijiu. TI sedi 1.

U vreme kada je Surovi počeo da piše i napisao najviše defincija, to je bilo nenormalno dobro. Samo je Kurd imao veći prosek.

A na 27 definicija tvoj prosek nije teško ostvariti.

Primetio sam da se najviše svidja ovaj predlog ljudima koji ne definišu skoro uopšte. Jebote, živite i pustite druge da žive!

To konkretno znaci da ne mozes suditi o svojim definicijama, bespotrebno flood-ujes temu.

Kao jos jedan dokaz tome da treba ograniciti definicije na 2 dnevno sluzi i tvoj komentar - prvo si flood-ovao, pa tek onda kopao po autorima da vidis da li postoji i naknadno izmenio komentar. Kad bi bilo ispeci pa reci, time bi i definicije dobile na kvalitetu.

Gamby, ja upravo svojim primerom pokazujem kako treba - pisi samo kad smislis nesto iole kvalitetno. Vrlo je lako nastancovati gomilu gluposti, a upravo time se ovi pametni ljudi koji su za smanjenje kvote i bave :D

Ili se ti hvataš za slamku.

ne, nisam kopao po autorima, već sam hteo da napišem dva, pa rekoh da ne "floodujem" šta god to značilo pa napisah sve u jednom:D

meni je posao da sudim od definicijama. kako tuđim tako i o svojim.

p.s.
kako bih se nadovezao na tvoj drugi post, ja recimo kada bih stvarno obavljao posao moderatora kako treba, tvoje definicije bi verovatno 98% visile na groblju. Ako želiš da budem otvoren. To nije tako zato što sam blag i draže mi je da blejimo ovde i prepucavamo se na forumu nego da se duriš :)

Jeb'o posao bez plate :)

Pos'o bez plate = pos'o iz ljubavi.
(ti se najbolje rade)

Ma slobodno mi obrisi definicije, svaki dan mogu napraviti dve glupe kao tvoje da imam za chat, da ubijem vreme na poslu.

Pos'o bez plate = ne znam sta cu sa sobom.

Hahahaha PWN3D :) (Surovi je zajeb'o Jericha, ne obrnuto)

@gamby, otvori arhivu za subotu i oceni realno sve definicije. Na svaku koja ti se ne svidi, stavi oznaku za brisanje. Pokušaj to, plizzzz. Ili ne, uzmi jednostavno danas oceni sve definicije i okači oznake za brisanje.
Meni se sviđa onaj predlog o zarađivanju definicija. Našpravi dve dobre danas i zaradi za još dve.

ne, ne možeš 2, možeš 5 :)

Ne kapiras, ali to vec postaje obrazac...2 lose definicije kao tvoje x 37 = 74, dovoljno za chat. A mogu i jednu svoju, dobru, pa odmah imam dovoljno.

@psv: a kad bi imao 2, i napišeš te dve i misliš da su super i još 50 ljudi misli da je super i ja dođem i obe ih obrišem, te sada ti nemaš niejdnu danas?

onda se sušiš 24 sata, dođeš, napišeš još dve, i isti slučaj. ja dođem, obrišem obe.

Ja bih popizdeo da sam ti. Šta? treba 7 dana da se jebavam kako bi mi prošla definicija? jebo ti taj sajt. Ovako lepo u gomili smeća uvek postojišansa da vam se neka definicija provuče.

ovako barem imaš još 3 :)

idealno bi bilo da nema ograničenja, ali ajde sad.

Ne Jericho, ti ne kapiraš, ali mi je malo bezveze na ovoj temi da pričam o meni :) već je bilo previše.

Znači da nisam zasluzio da definišem više jer sam usro motku :) i?
Izvinjavam se autoru motika na izrazu.