Prijava

Шта је било?

Krenulo nas je solidno, pa se na kraju raspalo...
Odvratno.
A takva anti-kampanja je bila da je to neverovatno.
Ovi partijaši su preplavili ceo fax letcima na kojima se poziva bojkot protesta, stavljajući neke debilnosti, da su organizatori ASI-jevci, da je vlada već ispunila zahteve, i šta već...
A još su se motali okolo letci ASI-ja koji su isto pozivali na bojkot izbora, iz njima znanih razloga...
Pobogu, i jedni i drugi su ista govna... razmaženi buržujčići, koje boli patka jer će mama i tata da finasiraju, pa se proseravaju preko naših leđa...
Besan sam!

Грешка је што је протест поверен људима с твог факултета. Ја да сам власт, отишао бих на твој факс и похапсио 60% студената, на челу са оним Тешом Тешановићем и екипом.

Следећи пут - што даље од филозофског.

Је л' било људи с мог факса? Колико сам обавештен, организовали су нешто.

Било нас је шака јада, Џими. Ја нисам бесан, разочарање је једино што осећам.

:(
Јебига... на много јаке сте ликове кренули. Који уз то имају позамашно искуство у освајању власти. Треба ту много рада на повезивању студената од стране некомпромитованих људи. Невоља је у томе што се на факултету задржиш 3,4 године, таман се уштосиш, и онда палиш одатле. Лако им је да одржавају власт кад људи не стигну ни да се повежу ко свет, а већ су завршили са студирањем. А са друге стране, они тешко да могу бити организованији.

Nabaviću one letke što su delili ovi, pa ću ih postaviti ovih dana... Da vidite koje su gluposti stavljali.

Najprostiji primer: Jedan od zahteva je da se ne uvode budžetske kvote već da svi samofiniansirajući koji su ostvarili uslov za budžet pređu na budžet, a ne samo 20 posto. E, na to su stavili da lažemo studente i da je vlada već odlučila da će na dužetu biti 120%. I sada neko to letimično pogleda i kaže "vov 120% je mnogo više nego 20%! Što me ovi lažu?".... pa naravno da je 120%! Ovih koji već jesu na budžetu 100% i samo 20% ovih sa budžeta! I ko ovde laže!?

Kako neko već jednom ne shvati da protestima nećete ništa postići.Nije vam ovo '68 i drug Tito na vlasti.

Sledeće godine bacite koji koktelčić na vladu i skupštinu,pa ćete videti rezultate.Revolucija bez napada ne postoji.Šetnja po ulici sa parolom u ruci,nije baš naročito delotvorna metoda.

''Аууу, Џими, јел то овај Теша?''

Хаха!
Тај! xD

Има га и на Вуки.

ааа зајебаваш?! који ник?

Molio bih vas da ne stavljate Tešu na ovu temu... :/

GM, kako drukčije?

električar, nisam u ASI-ju, nemam veze sa njima niti su ljudi koji se cimaju oko organizacije ovih protesta u ASI-ju. Ne povezuj me sa tim likovima. Neću reći da na protestu nema ASI-jevaca... ima ih raznih. Ali protest nije politički obojen, već samo socijalno.

Одзив студената је био никакав. Како су људи толико незаинтересовани за ствар која се директно њих тиче? Није ми јасно...

Jaka anti-kampanja, neobaveštenost, apatija... jebiga previše protesta zadnjih godina... oguglali su.
I najgore od svega, neslaganje sa zahtevima. Neverovatan broj studenata je uleteo u Bolonju. Mentalno.
Ono... tržište rada, konkurencija, sve košta sve se plaća, naravno da ne treba da imamo budžet, mora da se radi, ostali su mi samo konkurencija...
I te stvari...
Od celokupnog pojma "kolegijalnost" među današnjim studentima ostao je samo "k"... ali sada to "k" stoji za nešto drugo.

Јебемлига, имам неке идеје.
У сваком случају, нисам хтео да кажем да се не треба бунити. Макар и неуспешно. Практис мејкс прфект.

GM izloži nam ideje,možda ima neka pametna.

Не желим да досађујем Вашој висости таквим глупостима.

Ево мало компликованије литературе за Вас, величанство.

Aj ne smaraj,nego piši šta imaš.

mačke, student će dizađe na ulicu tek kad vidi da se kanta sa govnima samo što nije polila po njemu. džaba ovo sada kad treba i na vreme. samo krajem septembra ili u oktobru možeš da privučeš veću masu...