Prijava

jbt bas je malo vrhunskih domacih glumaca jos uvek u zivotu

ko vam je najbolji domaci zivi glumac?

Nikola Pejaković i Dragan Bjelogrlić umeju pozitivno da iznenade.

Upravo iskopah ovo (prvi deo, nažalost, ne postoji na y). Reč je o verovatno najtalentovanijem i, zašto ne, najboljem glumcu koji se ikada pojavio na ovim prostorima. Činjenica da većina ljudi danas nije ni čula za njega nije ni najmanje začudjujuća; nakon govora '68. na kom je podržao studente, partija na svaki način nastoji da mu onemogući dalji život i rad - televizijske uloge ne dobija, u pozorištu ga maltretiraju, živi u bedi, zaboravljen...Ovo ga je potpuno slomilo. Da ironija bude veća, u svetu tada važi za jednog od najboljih glumaca (vest koja do njega nije ni doprla). Izvanredan čovek i veliki umetnik, jedan u nizu onih koje smo uništili. https://www.youtube.com/watch?v=FBum0eLXtrc&t=133s&ab_channel=OrokuSaki

Ton je nalepljen katastrofa..

Kako je moguce da neko tako dosadan uopste postoji jbt

https://srpskatelevizija.com/2017/05/05/on-nije-bio-glumac-on-je-bio-glumcina/ Postoji negde dokumentarac iz dva dela o putu za Indiju, fiatom - negde sedamdesetih. Sjajan film, ali ne mogu da ga iskopam..

I nisam rekao da je loš glumac, ali jednostavno nije mogao da ima širi repertoar zbog fizičkih, pa i karakternih osobina.

Moja greška, nisam naznačio da se moj odgovor odnosio na onog edgelorda gore koji hejtuje Vuisića jer misli da je to kul.

Danilo Bata Stojković GOAT
change my mind

Danilo Bata Stojkovic u svakom filmu igra manje vise istog lika change my mind opaaaa jebi

Znam da ga svi mrzite ali Sergej Trifunovic jeste jedan od nasih najboljih glumaca. Pogotovo sto je kroz svoju glumacku karijeru glumio potpuno razlicite likove, na primer:

Mladog urbanog Srbina kome su 90e i Sloba upropastile zivot
Mladog urbanog Siptara kome su 90e i Sloba upropastile zivot
Mladog urbanog vojnika kome komadant upropastava zivot

Što se svi vataju toga kao da je to nešto loše. Jednostavno neki glumci shvate koje uloge im najbolje leže u nekom periodu svoje karijere i onda teraju to. Štaviše, oni koji tako maestralno odglume svaki put tu svoju 'istu ulogu' da izgleda da zapravo ni ne glume, to su pravi majstori svog zanata.

Radoš Bajić možda i najbolji naš glumac

Boris Bizetić GOAT glumac, ne samo naš btw

Pa dobar je Radoš Bajić, za tipskog glumca. Čak i odličan, ozb.

Hehe, Radoš

https://vukajlija.com/forum/teme/922-dakle-filmovi?strana=1675#post_4054579

Pa mi nismo imali krimi akcione sf horore u ono vreme, samo drame i komedije. Šta drugo da igra čovek a da to nema veze sa NOB-om

Glogovac naravno i dok je bio živ
Sergej je na žalost danas naš najbolji glumac
Lauš je prosek koji je zbog nesreće izasao u žižu
Nešto kao Toma Zdravković i Ipče
Ovaj bio boem dao ciganki što prodaje ruže 5 k maraka nije imao za taksi kaka legenda e a Ipče poginuo mlad pa je ložana šta bi postao

A postao bi kurac bio bi max neki Đani

I u pravu ste za ovo Radoš je odličan namenski glumac. Ne kao Radašin to je silovanje i pokušaj Sekule posle Sekule pod svaku cenu
U Sekuli je pokidao, originalno, čisto itd