
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
ae skinucu sad neke ja
Ponudiš ribu crnom britanskom komedijom i ona neće to da gleda smori se na pola filma i hoće neku trešinu sa Džoni Depom (džek sperou retardirana gestikulacija) i Gvinet Paltrou. Šta to ima u ljudima tuyno?
koja komedija?
Nisi joj udovoljio, Lukse, kakav si ti džentlmen!? Moram po maramicu, tuga me osvojila ŠMRC....
koja komedija?
Eh...
Nisi joj udovoljio, Lukse, kakav si ti džentlmen!? Moram po maramicu, tuga me osvojila ŠMRC....
Saleizam intensifies :'o(
Lukse, taj link za skidanje tog filma gde Kusturica glumi, ali da je neki fazon YIFY ili bilo koji HQ format.
LOL, Saleizam. Sljedeći put, idi na point blank: Ako se potrudiš, a nešto joj se ne sviđa, apsolutna blokada komunikacije i sikter. Kod nas se ljudi opamete tek kad im odbrusiš, kad im pokažeš da su samo jedni od mnogih i da su lako zamjenjivi, kao čarape. I tako treba sa svima, svaki dan, cijeli život.
Prove, imaš PVT!!!!
Mickej https://kat.cr/l-affaire-farewell-2009-1080p-bluray-x264-dts-sartre-t10019574.html#main
Keltić, da.
http://www.imdb.com/title/tt2870612/
лоша копија сабирног центра
depov mortdecai kapiram da ciljas na to, je onaj film znj prema kojem nemas nikakav osjecaj
dajte nesto talijansko sem horora strah me:((
A el me ložiš da su maznuli ideju od Sabirnog Centra?
Šeko, evo dobar talijanski filmić, kretenski dijalozi, osvojio Oskara za neengleskogovorni film 2013. godine:
http://www.imdb.com/title/tt2358891/
Velika lepota je Velika lepota.
Predivan, po meni najbolji italijanski film ikad. Odgledaj obavezno ako nisi do sada...
http://www.imdb.com/title/tt0095765/?ref_=nv_sr_1
odgledacu paradiza i belecu, belecu vec imam skinutu a ovo cu tek ako nadjem fin torent
gledam basterdse, kako se smorih sad kad je hugo umro jebote, ubise najjaceg lika u filmu uz pita i onu budalu iz bostona
sasvim dobra beleca, nego jel gledao neko ovaj novi, dal je izasao uoopste ? imam ga bookmarku od 2013
http://www.imdb.com/title/tt3312830/?ref_=nm_flmg_act_1
brutalna ekipa, podseca me nesto na nine sa dej luisom, mada nije neki film bio
Puno golih staraca, a ja hetero orijentisan. Ne bi ja to gledo, Armine.
хаха ма нису украли него је филм исти курац само што су сабирни центар снимали професионалци а ово глупи клинци који су исцимали продуцента да им купи го про камере