Prijava

Ja bi redom glasao za

1. Jedan lik iz SNS koji je u jednom studentskom parlamentu, a koji ima ubedljivo najbolje provale tipa: Da su radikali došli na vlast, ne bi bilo gužve u autobusima (njega sam prvog stavio, jer trenutno ne postoji nijedan političar za kog bi glasao, ovi sledeći su samo bleda zamena nekog kome bi ja dao svoj glas).
2. Vuk Drašković
3. Rasim Ljajić
4. Vladan Batić
5. Dragan Marković

A koj je kriterijum?

koj oćete, možeš po bilo kom, ja sam ih rasporedio po toe za kog bi glasao na predsedničkim izborima... :)

1.Marijan Risticevic
..........................
nema dalje

ahahahahaha...jesi video defku o njemu...http://vukajlija.com/marijan-risticevic/11114

super izbor! mada i Nikola Šećeroski je lik

Ja sam mislio da ćete da pravite ozbiljnu listu :)

Glasao bih za Šešelja, da je ovde.
Za Slobu, da je živ.
Za Velju Ilića.
Za Koštunicu.
Za Tomu.

e bleki, kad smo već odimali što bi se reklo i ovakav podforum, možemo da unesemo i maol humora u njega :)

ajde daj top 5 političara po bilo kom kriterijumu...npr najjebozovnije

Elena Božić-Talijan (gestapo radikalka)
Jelena Trivan (zbog pušikarskih usta)
Aleksandra Jerkov (slatka buca)
Nataša Mićić (jer je crvena ko Skali)
Svetlana Kitić (jer je MILF)

Mrmun

To su sve političke veličine :)

necro

ahahahahahahahhaahhahahahahahahaha
seljačke su krvi!
ahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Necro, ovo je hit! :)

Doduše, kako stvari stoje, to nam je realnost. Razmišljam pre neki dan: jeb'o te, Milošević je imao neku alternativu, a ova bagra sad, nema ni to. Za koga da glasaš da bi bilo bolje? Za Tomu i Velju? Treba, bre, Šešelj da bude na vlasti, da nam jebe kevu do kraja, da nas više nema, i a u pičku materinu!

Ono kako :)

Ja stvarno ne znam, sem za Marijana koji je legenda. Ne pratim toliko scenu da bih znao za politicke patuljke, a ovi poznati politicari su mi ogavni

1. Tito
2. Mao Ce tung
3. Fidel Kastro
4. Staljin
5. Čedomir Jovanović

mrmun

pa nema alternative danas, a idi ti demonstriraj, ko će da te sasluša :)

celt

po kom kriterijumu si ih ređao...po uduvanosti, počevši odozgo pa nadole :)

Ja ću da bidnem ozbiljan :)

2: Korać ( legendarni voditelj Putokaza )
3: Ješić ( onaj iz Inđije, moguće da je lopina, al bemliga, nekako mi je kul )
4: Marko Karadžić ( pljuje svoje iz Vlade, to je sasvim ok )
5: Dačić ( politička buba-švaba, preživeće sve promene vlasti i opet jahati. Naravno da ga ne volim, al ima politiku u malom prstu )

1. "Srešćemo se Vi i ja..."

Mićićka je vrh pička, nema šta. Trivanka mi je ko Vučić.

1. Mićunović
2. Ante Marković
3. Sinan Hasani
4. Šećeroski (ne znam mu ime)
5. Vuk Karadžić

super, blek...ovo pod jedan je Đinđa, a? :) super!

a o Ješiću i Dačiću vidim da imaš isto mišljenje ko ja o Palmi...jes da su ljige i lopine, al znaju politiku i bar ova dva gradonačelnika daju nešto i raji :)

Trivanka bre! Skoro je imala intervju u Novostima, ja mislim da nijedan pozitivan komentar ljudi o njoj nisu dali :)

celt..Nikola se zove, nego koji ti je ovaj Hasani?

Uuuuu, Ante je bio do jaja.

Добај је Целтов избор.

1. Тито (Можете да причате шта хоћете, али ови простори нису видели бољег политичара. Тај је бре, успео да буде главни у несврстанима, а да се не замери ни истоку ни западу. То се зове дипломатија. Плус му је цео свет дошао на сахрану. Значи да је био ЏЕК над џековима. Плус је био трситељ)

2. Хитлер (Нико за тако кратко време није успео тако много. То што га сви данас мрзе, резултат је тога што победници пишу историју и што је био окружен болесницима за време рата који су на лош начин спроводили његове идеје)

3. Стаљин (Скидам му капу јер је знао да демократија није за жгадију. Такав сада треба Србији)

4. Фидел Кастро (Џек)

5. Владимир Путин (Јер претходну четворицу једе без леба за доручак)