Prijava

u jebote, bio i on neki faktor :)

1. Boris Tadić (slab vođa, ali je ubedljivo najlepši)
2. Vuk Drašković (dosta loš političar, ali zato puši za medalju)
3. Nenad Čanak (retko ko može da otpeva Sinatru)
4. Vojislav Koštunica (jeste nesposoban, ali ipak je on doktor)
5. Vjerica Radeta (manje-više što je matora, ofucana veštičara, ali zato ona... ma dobra je i ona)

Ja zaista ne mogu da verujem koji su ovde debilizmi i koji su ljudi stavljali Hitlera i Staljina na liste....

Isti covek koji je napisao i ovo:

"Забрањене су доскочице типа Тадић-барбика, Шешељ-дебело крме, Чеда-Прашак, Веља-Сељак, као и било какво вређање између чланова, а нарочито троловање*. Казна је бан, и то од најмање два дана."

Dzimi banuj se sam :D

Одо да се банујем. :)

ljudi, ja sam ovaj podforum shvatio kao sve na ovom sajtu, kao na zajebanciju, tako da se ponosim što je ova tema debilna :)

Kada oni mogu da zajebavaju nas već dve decenije, zašto i mi ne bismo njih ovde sad...?
Politička scena u Srbiji je najobičnija sprdnja.
Postoji dva rešenja za izlaz Srbije iz krize: demokratija uz TOTALNU promenu svesti ovog naroda ili brutalna autokratija koja ima za cilj da zemlju vodi napred, bez da se narod buni i traži neka prava, jer je stoka.
Ovo prvo je nemoguće, a ovo drugo izumire.
Dobrodošli u zonu sumraka, u paralelni univerzum.
Želim samo da upozorim okorele radikale, demokrate, LDP-ovce, naprednjake...
Svako ko bude slepo iznosio stavove svojih favorita, od mene može da očekuje svršavanje po faci. I penetraciju u anus.
Svako ko bude govorio kako će nam biti bolje ukoliko "njegovi" dođu na vlast, biće nemilosrdno prcan.
Samo vas molim da se ne primate, jer nam NEĆE biti bolje. Sve dok na političku scenu ne istupi neko ko je ozbiljan. Neko ko neće sarađivati sa mafijom i tajkunima. Neko ko će raditi u interesu naroda, a ne svoje stranke. Neko ko će poštovati zakon, i ko ih neće krojiti u interesu tajkuna. Neko ko će objaviti rat kriminalu i oporezovati gazde. Neko ko će strogim zakonima iskoreniti korupciju. Neko ko će ceniti obrazovanje, išutirati nekvalitetan kadar i sprečiti odliv mozgova u inostranstvo. Neko ko će dati narodu pare...
Uživajte danas, jer će sutra biti još gore...

1.Dragan Djilas jer sam se zaljubila u njega
Ostali su nula

Браво Минже!

1. Кнез Михајло
2. Краљ Милан
3. Никола Пашић
4. Илија Гарашанин
5. деле га Ђинђић, Петар 1, итд...

1. Вук Јеремић
2. Милан СТ. Протић
3. Владан Батић
4. Вук Драшковић
5. Расим Љајић

Сећам се кад сам као мали ишо на демонстрације раме уз раме са Вуком Драшковићем. Из тог периода љубав према њему.

Милан Протић и Владан Батић = Ликчине

Расим Љаић ми некако изгледа најпоштеније.

Вуке Јеремић а.к.а Будућност. Ако победе де(с)мократе, Вук виђен премијер.

Marti Ahtisari, Elizabet Ren, Azem Vlasi, Salvador Aljende, Klement Atli, Tomi Daglas, Denis Kučinić, Ralf Nejder, Ras Fejngold, Šeldon Vajthaus, Žarko Korać, Nenad Čanak, Nelson Mandela, Barak H. Obama, dr. Zoran Đinđić, Dimitrije Tucović, Tom Lantoš, Roj Dženkins...

1.) Njegovo Carsko Veličanstvo Tadić Boris jr.
2.) Njegovo Visoko Gurmanstvo Čanak Nenad-basista
3.) Suzana Grubješić (bila fotogenična , valjda će ostati)
4.) Biljana Srbljanović (zbog remek-djela "Otvorena vrata")
5.) Lidija Vukićević ex.Mrkela (zbog reklame za čarape "Udarnik")

Nabijem ih na kurac!!!!!

Dioklecijan i nemanjica imaju jako zanimljive odgovore :)

Hideki todzo. Imao je muda da napadne Amere.
Vinston Cercil. Zbog This was their finest hour.
Seticu se za jos.

Top 5 političara, po vašem izboru

Топ 5 по чему?