Prijava

Za kralja!!!

"Gospodar Prstenova-Povratak Kralja"

protiv

1. Jedan od tih smradova nam je uveo Jugoslaviju.
2. Naslednik jednog od tih je pobegao cim se zapucalo sa svim parama.
3. Vlada tog sto je pobeg'o je izdala Srbe u Jugoslaviji, preporucujuci im da se pridruze komunistima.
4. Ko da bude kralj? Jel onaj mutavi sto zna srpski koliko i 50 cent? Pa zena cini mi se Grkinja prica bolje od njega.

ЗА!
Али само у једном случају.
Да краљ будем ЈААААААААААААААААААААААААА!

A ko će da bude taj kralj? Prestolonaslednik ne zna maternji mu jezik. Kako on da bude kralj.
Slušam pre neki dan kineskog ambasadora... Čovek lepše priča srpski od mene. Njega za kralja!

To pricam Mr.Moon
On covek ne da ne zna srpski nego jos gostuje u hrvatskoj ambasadi na dan Oluje.

ЈОВАНА МЕМЕДОВИЋА ЗА КРАЉА!
Или још боље: за ЦАРА!

Народу је тешко удовољити.
Тај што нам је, како ти кажеш, увео Југославију, није имао другог избора јер, јебига, нисмо ни владу могли да саставимо. А онда је човек лепо узео ствар у своје руке. Само нас један такав ауторитативан потез сада може извући из онога у чега смо се увалили тражећи демократију.
Погледај, на пример, Либијце. Гадафи их јаше више од 40 година, за друго ни не знају, али не жале се. Док је код држава које бирају своје представнике другачије: сваких неколико година мораш да се навикаваш на новог јахача и његов начин јахања.
Наравно, не залажем се за страховладу појединца(како би неки помислили), али мислим да би нас један ауторитативан монархистички потез извукао из блата.
Не мора да значи да је монархија заостала само зато што је старији облик владавине.

Džimi...lajk, lajk, lajk...Jovana za kralja! :)

necro, slažem se, onaj Aca Karađorđević je stvarno bio čuknut u vugla kad je pravio SHS...

nego, šta ćeš ja sam nekako da imamo kralja, bilo kog, nekako bi bili jebem li ga, cool :)

Astro, ima nečega u tome...

btw, a kad bi kralj došo taj bi živeo na naš račun, mada ovaj naš prestolonaslednik, iako nije kralj, opet živi na naš račun, zdenem mu ga!

Па, од краља некако и очекујеш да живи на рачун народа, што и није тако трагично у поређењу са ,,демократијом''.

i to se slažem...znači obradili smo i tu slabost monarhije...dalje...

ja nekako mrzim ove demokratski nametnuto izabrane predstavnike naroda :)

mene taj prestolonaslednik nervira kako god ga pogledas. Da mi dovedemo nekog japanca da nam bude kralj :D

Odma' bi uveo Hentai u bioskopima svaki dan, sa sve titlom :D

,,demokratski nametnuto izabrane predstavnike naroda''
Браво!

hvala Astro!

necro, može! hleba i hentaia za narod :)

Ако нам је већ судбина таква да нам се власт намеће, онда би монархија била апсолутно исправно решење.

tako je!

pa ajde možda ću da budem demagog, al za vreme kralja Pere Srbi su najbolje živeli, podneli su i carinski rat! Jel tačno da se on sudio sa običnim ljudima? Čisto da pokaže kako je i zakon za kralja...

Šta tačno znači za i protiv kralja? Ne znam da li ima još država u kome kraljevi vladaju, ili samo služe za ukras.

Alo, ljudi, koji vam je?!
Jel je ovo srednji vek ili šta? Srbija je republika i gotovo!
Nemamo tradiciju kraljeva, imamo tradciju ubijanja kraljeva jer kraljeve nismo hteli, tuđe ili naše. I šta sada pokrećete neke gluposti koje se NIKADA neće desiti.