Prijava

Пиро, мало ми се сад понашаш као пријемник. :)

Zar to nije primarijus? :)))

Хахахахха! То је пријемник са педигреом. :)

piro, brate, koj ti je, zezancija :)

i da, nickname, kralj bi služio danas ko ukras :)

Peru nismo ubili!

Postoje neke stvari koje idu u korist monarhije, postoje i neke koje ne idu. Ali ono sa cim nikad necu moci da se pomirim je to da neko ima prava da bude kralj, a drugi nemaju.

dobar argument protiv :)

nego kad bi razmišljali ovako:

Lik koji je prestolonaslednik budući, trebalo bi da tokom života, dok ne dođe na presto dobije adekvatno obrazovanje kao jelte kralj...tako se ne bi desilo da neki bravar dođe na vlast :)

Mozda je kompromis u tome da se na mesto predsednika bira dozivotno osoba koja se vec dokazala na nekom polju, nije clan stranke, i nema mrlje u biografiji. Posto to i nije pozocija od neke konkretne vaznosti. Mislim da bi se time postigle sve eventualne prednosti koje ima monarhija.

Da se ne zajebavamo. Lepo vi mene izaberete za kralja, i kad budem imao 80 vi atentat na mene, i svi zadovoljni. Vuk sit, a ja poj'o jagnjad!

Ko ce, bre, cekati osamdesetu. Uostalom, ionako si je prevalio davno.
:sprema glogov kolac:

Svaka čast vama, momci, kada okrećete na zajebanciju na ovakvim temama, tako i treba. Ipak, uzevši u obzir raznorazne faktore, poput zrelosti i inteligencije čitavih grupacija na Vuki, ove političke teme će da vam se pretvore u deponiju. A onda ću morati insolentno da defenderišem. Dotle, uživajte :-)

Monarhija - republika, koga briga.
Svaka zemlja mora da ima parlament. A parlament je taj koji obavlja posao. Totalno nebitno.

Kralj,Oligarh i Sevastokrator,ali samo ako je to Mirko Jovic :)))))

Краљевина Република Српска!

Јер, ко није за краља, тај је за маља...

и краљевина, и република, у исто вријеме, а?

Nikako za drustvo gde ce neko imati pravo na titulu, samo zato sto je izasao iz materice veoma vazne keve, koju je pojebao veoma vazni cale. Prvi taster koji bih pristisnuo da sam gospodar kosmosa bio bi "unisti sve izpozerisane porodice monarhista", a drugi "unisti sve porodice raspalih burzuja". Ovo bi bila moja opcija, sa obzirom da bi mi taster "masakriraj svu prizemnu i retardiranu populaciju" onemogucili. Ako vec neko mora da bude kralj, onda nek to bude Cipi iz Osvajaca.

Burzume,rodjeni!Verujem da se salis sa Cipijem seljakom?

ljudsko društvo je takvo da će kad tad ponovo da stvori i kralja i buržuje ma koliko ih ti uništavao :)

u suštini, osim te mane, predlog ti je cool, pogotovu ovo sa Čipijem :)

Ma,jebo i tebe Cipi,Vlajo :))))Minut Cutanja su bez njega smislili,cek da pustim.

nemoj brate, tako :)

ajde da promućkamo temu:
1)Ko se danas u Srbiji ponaša kao kralj iako to nije?
2)Zbog kog kurca mi u grbu imamo krunu, ako nemamo tradiciju kraljeva?