Najgori filmovi koje ste gledali...

  1. Definitivno jedan od najgorih. Cak sam i u kinu ga gledala. Inace ne volim horore, ovo je bila prisila. Malo me bilo trta, ali su toliko toga nasrali, da sam se na kraju pocela samo histericno smijati koliko sranja mogu staviti u jedan film.

    http://www.filmofilia.com/wp-content/uploads/2009/03/knowing-poster.jpg

  2. Resident Evil je golo govno. Ne zasluzuje svoje ime... Milanka je jedina dobra stvar u celom serijalu.

  3. 82,1% filmova sa dzek blekom

  4. Тај филм је стварно очајан. Ал има један старији под истим називом који није лош.

    Кловерфилд. Не могу баш да га сврстам у најгоре, ал кад видим колико га неки хвале, морам мало да пљунем и доведем космос бар мало ближе равнотежи. Замислите следећу ситуацију: на једном ТВу гледате патетични љубић, снимљен по неком неделу Данијеле Стил, и повремено бацате поглед на други ТВ, на ком се приказује Годзила. Тако отприлике изгледа овај франкенштајн. Ликови неки генерички, ко у тинејџ серијама, тотално неинтересантни у почетку(сем оне кучке Марлене, која, нажалост, одма и загине), да би постепено почели толико да нервирају, да вам буде топло око срца кад Ју Ес Ерфорс учини једном и неко добро дело, и сахрани их под неким мостом на крају. Да не причам о гомили нелогичности. И у чему је фора са тим снимањем "из првог лица". Ајде, контам да неки почетници, у недостатку средстава, ураде тако нешто, па да иду на финту "стварног догађаја". У нискобуџетним филмовима то може доста добро да испадне. Али, овај бућкуриш има позамашан буџет. Врхунски специјални ефекти + аматерска камера = глупост.

  5. Slažem se za Kloverfild. Domino(2005), Ikar(2010), Birfest(2006), Bangkok Dangerous(2008) i ima ih još.
    Da ne zaboravim i Arizona Drim. Jes Kusturica režirao i Dep glumio, pojavljuje se i Džeri Luis, ali mi je film glup do bola.

  6. Cloverfield je bio strava u bioskopu sa IMAX zvukom. Osećaš se kao da trčiš sa njima.

    "Armageddon" by Michael Bay. Previše naivno i prepotentno bez pokrića. Katastrofa.

  7. Mene nerviraju ovi američki ratno/akcioni filmovi u kojoj su Ameri najbolji ljudi na svetu. Hoću brate da mi snimimo neki film u kom je glavni junak američki komandos u mirovnoj misiji na Kosovu. On je snažan, inteligentan, vešt i pritom je govno od čoveka, ali ga na kraju filma Srbi hvataju i ubijaju tako što mu seku glavu ili ga streljaju, a snimak njegovog pogubljenja šalju u Ameriku i u poslednjoj sceni puštaju da se vijori srpska zastava. E to bi bio kul film, a ne ona njihova antisrpska herojska proseravanja.

  8. Деца шпијуни, не знам за кој курац сам га и гледао!!! Дебили

  9. Mene nerviraju ovi Armagedon filmovi, tipa kraj sveta sutra, preksutra, SRANJEEEE!

  10. Неко тешко срање Исидоре Бјелице ''Дорћол-Менхетн''. Гледао сам цене на прескок јер је глума очајна, а режија још очајнија

  11. Spy Kid pravi konkurenciju svim gore navedenim filmovima.

  12. Хаха :)
    Јесу ти мали шпијуни екстремно глупи.

  13. Evo upravo gledao Posjedon na tv-u... smorio se ko betmen...

  14. http://www.imdb.com/title/tt1362103/
    amerikanski horor...bolje je gledati sat i po vremena u plafon nego ovo...

  15. Od filmova koje sam gledao više puta kao klinac, a sad se gadim moram pomenuti Mortal Kombat Anhilation (prvi deo je barem bio podnošljiv) kao i Street Fighter sa Van Damom i tada propalom Kylie Minogue. Kad već pominjem igrice, bilo šta što je režirao Uwe Boll. Jednom sam na Foksu uhvatio kako se Bloodrayne šiba protiv vampirskog Bilija Kida.

  16. 1. ''Dont mess with the Zohan''
    i svi ostali sa Sendlerom. Ogavan je onaj deo kada on kao odrađuje neke babetina, pa go igra "disko". Najgore utrošeno vreme u životu.

    2. ''Kappa - Kappa'' - neki film o sestrinstvu. Kao tu su sve male plavušice, pa im dođe neka crna , tobože rokerka u suši. Kao ona tu ne pripada, traži svoje mesto pod suncem..

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.