Najgori filmovi koje ste gledali...

  1. meni je los i onaj 2012. dobri efekti, ali film k'o film bezze...

  2. Sejtanov ratnik i Srpski film....definitivno....

  3. онај Црни Бели или који већ Лабуд што је номинован за тристапедесетшестипо оскара... које говно људи...

  4. Zasto je govno Beli labud?

  5. Sve ruske niskobudžetne akcije, da sad ne nabrajam. Ko to nije gledao, nije vidio sranje u svojoj potpunoj veličini.
    Nekad se utripujem da je komedija, pa sagledam malo i ismijem se. Sve preko je čist mazohizam...

  6. Osnova je da ne postoji los film.Svako ostvarenje ma koliko lose bilo ima neku svoju publiku koja ga ceni zbog necega.Lepota je u oku posmatraca.

  7. @TaRara
    Srpski film je odlicno uradjen ( po mom misljenju), samo sto nije za svakoga...

  8. Ne, Srpski film je jedan potpuno prosečno izrežiran film sa neverovatno plitkim scenarijom. To je sve onda zamaskirano bolesnim i groznim scenama jebanja novoređenčadi i svršavanja u praznu očnju duplju.

  9. Јел гледао још неко српски филм на енглеском ''Зону мртвих''? Занима ме како су други доживели то, за мене, трауматично искуство...

  10. -Ne kači se sa Zohanom..Zaspao na pola (bilo jednom na Pinku).
    -Fokerovi
    -Tvajlajt (ne znam kako se pise)- bio na RTS1, pa reko' 'ajde da pogledam...Bože... Nigde radnje,nigde VEZE!

    I svi filmovi koji imaju previše efekata,kao na primer 2012.

    .

  11. Јел гледао још неко српски филм на енглеском ''Зону мртвих''? Занима ме како су други доживели то, за мене, трауматично искуство...

    Костја, ја хтела да гледам, пошто је снимамо у мом граду, али нисам ишла. После се није ни давало и тако... А чула сам да није нешто.

  12. http://www.albertpyunmovies.com/wp-content/uploads/2010/02/Blast-163x300.jpg
    Ovo merkam već godinu dana da stavim, ali je toliko loše da se uplašim dok gledam poster filma pa ne mogu da ga iskopiram.
    Anyway ovo je daleko gore od ovih novih sranja na koja se moji vršnjaci (13 god.) pale a ovde svi hejtuju.
    Ne stvarno, LOŠE JE, STVARNO LOŠE, UŽASNO!!

  13. "Game of death", najnoviji film Welsey Snipes-a, teški idiotizam

  14. Filmovi od kojih se meni dize pritisak:

    -Superbad
    -Dazed and confused
    -Hairspray

    mozda se jos i neki setim

  15. Српски филм.
    Руку на срце, продукција и музика на врхунском нивоу, радња филма онако, али сцене и реченице у филму су катастрофа. Неко много богат решио да се спрда са парама и направио филм, па га и назвао ''Српски филм''. Оно је све сем српског филма.

    Примери: ''Права српска срећна породица'' ''Крени од малог'' <--- Ко је гледао филм скапираће.

  16. "Game of death", najnoviji film Welsey Snipes-a, teški idiotizam

    Da, gledo sranje na erteesu, veliko govno, kao ovaj BLAST što sam gore naveo.

    @Buksnetina a ono "u oko"<--- Ко је гледао филм скапираће.

  17. Japanska verzija filma "Krug",nemoj da se neko zajebo da gleda, film je blago receno uzasan,glup itd....

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.