Prijava

Aj da vas vidim, malo razgibavanja...

Dajte svoje prognoze, sa sve tačnim rezultatom i ko ide dalje naravno, pa da vidimo od kog drveta se pravi parket.

Napomena: Ova tema će se samouništiti za nedelju dana.

Moj predlog...Inter-Bajern 2:0 kraj!

Kako ko ide daje kad je u pitanju finale? :)))
Inter-Bajern 2-1 u prvom produžetku.

Ili 1:0.. Jebeni Italijani.
Ne volim ni jedne ni druge, ali malo manje ne volim Bajern. Tako da bih voleo da oni pobede. Al' Inter ima jace igrace i ima Murinja. Tako da imaju mnogo vise sansi.

Everton 2-Gosti 0

Vaughan '44.

Cahill '89.

mara munja
Kako ko ide daje kad je u pitanju finale? :)))

pa dalje do pobedničkog postolja, to ti je u stvari jedan kladioničarski termin...pošto se uvek računa do 90 minuta, ako neko odigra x, ja sam dodao i igru ide dalje...gde bi nam taj prognozer pored iksa, ostavio još neku prognozu vezanu za konačnog pobednika :)

neobavesten
Ne volim ni jedne ni druge

meni krivo zbog Barse...a ni ja ne volim ni jedan od ova dva tima, ma ko bi i reko da će da budu u finalu...

Bas to, krivo mi zbog Barse. Najbolji tim na svetu! :)

Duncan Ferguson
Everton 2-Gosti 0

dančo, ne spamuj :) izjasni se ko čoek

neobavesten
Bas to, krivo mi zbog Barse. Najbolji tim na svetu! :)

jbg...ja jedino oću da onaj car od čoveka Etoo opet uzme titulu, čisto da bude pobednik, da dokaže Barsi kao se zajebala što je primila ono levo smetalo umesto njega :)

Ako moram kao covek onda cu reci.Ne volim ovo takmicenje,prilicno sam ogranicen na pracenje jedinog fudbala koji danas vredi,a to je Engleski,Evropa me ne zanima ich,i naravno necu gledati ovu tekmu,kao sto nijednu tekmu LS i LE nisam gledao,sem kad me bagra natera,jer imaju dobru travu.

Duncan Ferguson
Ako moram kao covek onda cu reci.Ne volim ovo takmicenje,prilicno sam ogranicen na pracenje jedinog fudbala koji danas vredi,a to je Engleski,Evropa me ne zanima ich,i naravno necu gledati ovu tekmu,kao sto nijednu tekmu LS i LE nisam gledao,sem kad me bagra natera,jer imaju dobru travu.

E, čudna čovjeka :) neviđen fanatizam :) u svakom slučaju, rispekt čoeče...

Fala,Vlajo,ali mislio sam da si me vec ranije skapirao kao takvog :))

Nisam znao samo koja ti je merka...znao sam da je neki fanatizam u pitanju, naramno :)

oftopik

Ostavih ti prevod za Hausa u komentarima :)

Inter-Bajern 1:0
Daju gol na neki glup način u 37. minutu, preferiramo iz ofsajda.
Murinjo izvodi taktiku 9-1-0.
Bajern se vraća iz mrtvih u drugom poluvremenu i zabija se lobanjama u jebenu italijansku bunkerčinu.
45 minuta drugg poluvremena gledamo anti-fudbal i kunemo dan kada su Romul i Rem ufatili vuka za kurac i preživjeli u lijevoj vukojebini na 7 brežuljaka.
Psujemo im majku fašističku i Musolinija i savezničku vojsku što nije pobila sve Žabare četerestreće kad su imali priliku.
Psujemo i Hitlera i dankedojčland i Racingera u paketu.
Jebem ti fudbal kad ga Žabari i Švabe igraju u finalu.

Скочимише, ахахахахах...
Ја сам оптимиста, очекујем добру утакмицу, па ћу да прогнозирам 3-1 за Интер.

ИРР Интер-Верона-Лацио :)))))))

Форца Нуова,андијамо фашисти,андијамо ултраси,андијамо Интер!!! ;)

Materaci je igrao za Everton,znaci protiv debelih kobasicara!

1-1, након пенала 4-3 за Бајерн.

и да дође Матераци спеРмоваћемо Вукајлији по фаци ;)))