Prijava

Влајко, прескочио си и мене.
Стављај 3-1 за Интер.

2:1 за Интер. Након 90 минута 1:1, а онда Интер у 110. минуту даје гол, следи затим катеначо и Интер добија.

1:0 za Inter, 90 minuta smaranja i 'taktičkog nadmudrivanja', tako valjda danas zovu Murinjov bunker. Tačno vidim svih 11 igrača u plavo-crnim dresovima kad god Bajern dobije loptu, pa onda udri u kontru. I onda Eto daje gol. Ili možda Milito iz ofsajda. I tako.

Krivo mi je što Barsa nije futila Inter kod kuće, bili su bolji i zaslužili su da igraju u finalu. Ali jebi ga, pobedio anti-fudbal ponovo. I onda ajmo svu pažnju na Murinja, prikažimo ga kao taktičkog genija i šta ti ja znam. Retard klasični.

Bajern malo manje ne gotivim, ali neću navijati za njih. Na kraju će se ispostaviti da je Fulam - Atletiko bila bolja utakmica nego finale LŠ.

Plus, gre'ota što nema Engleza u finalu, najbolja liga na svetu, ali ove godine usrali skroz. Da je Mančester, Arsenal ili Čelzi, pa čak i Liverpul u finalu, verovatno bi dobili Inter ili Bajern.

Ja ću navijati za Bajern. Italijani su ipak previše ljigavi... Znam da će se Hrvati onda nenormalno kurčiti, ali spreman sam da podnesem to samo da Žabari ne osvoje. A još su izbacili i mančestersku gamad, ihaha :)

Evo navijačka prognoza od mene- 1:1 u regularnom i Bajern daje gol u drugom produžetku. Daju jedan iz kornera i jedan izvan šesnesterca(ovo po sistemu: "ako ubodem ispašću pametan, ako ne ko ga jebe ionako će svi da zaborave")

Znači za sad je ovako:
mara munja Inter-Bajern 2-1 u prvom produžetku.
neobavešten Inter 1:0
skocimiš Inter-Bajern 1:1 ako sam ga dobro razumeo, mada ovde će za bajern da navija...
Чича samo Inter, ništa rezultat
Hoochie Coochie Man
1-1, након пенала 4-3 за Бајерн.
predražinjo Al' prognoza nek bude 2:0 za Inter,
евомене
Интер побјеђује! 1:0 ! Х-1!
Жњи inter само, нема детаљиније прогнозе
Peki d boy prognozira i strelca...znači Kambijaso...1:0 za inter, kraj.
Duncan je glaso za Materazzija (daje gol)...najčudnija opklada... :)
church pub rekla 1:2, još i X-2 strelci Stanković, Klose, Robben
Stivene, izvini, znači 3-1 za Inter...ti si najoptimističniji za sad.
Zola X 1:1 pa dobija Inter 2:1 na produžecima.
Acke, odlična analiza 1:0, Etoo ili Dijego Milito
Dvajt, odlična analiza 1:1, posle bedi Bayern, ovde i mudovitije, Bayern korner i i iz pripizdine (ovde si valjda na Robbena mislio :))
laki Bayern - Inter 3:0
moja malenkost 2:0 pur Inter...

Ako, odem sutra negde da gledam ovo, unapred izjavljujem da će mi biti krivo što neću lajv da iskomentarišem sa vama...

Od šesnest čoveka...samo troje za Bajern Mjunik...dalje...

форца Интер!

Ne...nije tacno!Pises da ga Marko daje,a rezultet je kurac i boli me kurac,samo Marko da ga da!

E tebi čovek nikako da ugodi...znači Dankanova prognoza: Materazzi daje gol...

(brate, taj možda neće ni da igra) :)

Neka ga!Ako ne igra znaci da je to kurac od tekme!

Znaci dobio si minus zbog ovog govneta koje daje golove rukama na derbiju!!!!

pa kako si onda dao minus :) malo mi nelogično...

Video Kezmana u defci...Kao i FB defke automatski minus :)))))IDEMOOOOOOOOOOOOO

http://www.youtube.com/watch?v=HDAGiLYXEDI

:) nikad nisam čula ovu pesmu

Uzgred, ljudi gde gledate tekmu danas, niste se izjasnili :)
kod kuće, uz vukajliju, ili negde u gradu, ili nešto treće?

Ja apsolutno ne znam...možda tamo, možda vamo :) Ako sam kući, biću bar za poluvreme ovde...

Ахахахах! Влајко, царе, плус за дефку. :)

:raste ko kvasac:

Inter - Bayern Mjunik

1..... X..... 2..... 0-2.....3+

2.31 3.07 3.01 1.57 2.16

Prosek kvota...

Квота на Интер 3 ???

e jbg sad...samo sam prekopirao, nisam video da je Bajern nominalni domaćin.

Bayern - Inter 3:0