
Osoba koja veruje da porodica preminulog nema pametnija posla nego da ide po forumima i čita izjave saučešća. Teži slučajevi se obraćaju direktno pokojnicima koji, po njihovom ubeđenju, u raju provode vreme prateći teleshop i sms poruke.
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Mali andjeli sada spavaju na nebu...
+
hahaahhahahahaha
bas :))
Yea +
+, genijalno!
@dragisic
Uahahahaha!
majstore! +
ma nemoj me zajebavati! vrištim od smeha već dobrih 15 definicija!
ne znam samo kako si mi promakao ranije...
+
True. +
Da, +.
вр'
bravo +
Maloprstiću, svaka čast! +
Kultna..
+
Cool... da ne smaram, ali sredi ošišanu latinicu.
Sinak,znaš ti kad je ovo postavljeno?
Највише је због оваквих ликова ријеч ''ретард'' добила још једно значење, поред првобитног медицинског +++
Ahaha, 'de ga ubode.. Ulazim s drugom juče u prodavnicu (a taj moj zajebant teški), kad unutra prodavačica se zacrvenela, lije suzu za suzom. Ovaj kaže kao šta je, jesi se to prehladila? A ova: Ma pusti me, plačem za Darkom Radovanovićem.. AHAHAH lololol
ošišana latinica se sredila
Bravo, care.. Vala, smaraju, sad svi naprasno vole Darka, prave i uclanjuju se u grupe, muka mi kad udjem na fejs i vidim pocetnu..
Ја им и даље бацам коске у лице и, наравно, плачипичке ме часте лепим коментарима.
Kad je umro Peter Steele nisam isao po forumima,al sam pio kao da mi je umro clan familije.