Prijava

А јбг, видех на неком сајту те шансе, међу последњима смо, а и гледајући квалитет и нисмо за нешто пуно боље, поготово не у овој групи.... А и од Норвежана смо пукли тамо у плеј-офу, нисмо нигде показали баш неку одличну игру, а и тада смо имали СМС-а у екипи....
Нађох на овом кладионичарском, ал' није то тај где сам видео, мада смо и ту око 8/9 места гледе фаворита....
https://www.oddschecker.com/football/youth/u21/u21-european-championship/winner

Има Португал и добар напад и одбрану јбг, Брума је добар у Галати био колико видим, а и Жота је ојебао у Порту исто итд.... А и Гуедешу нпр. више значи да тренира у ПСЖ-у него Ђурђевићу и Ожеговићу што играју против Сурдулице, Бачке и таквих тимова....

Ma ja potpisujem da je problem lalatovic debil. Zivkovic je sio ovu generaciju onomad, sad vidi se da ume i da doda i otvori al nema taktike one koja ga je izbacivala da ide 1vs1. Savic isto fali bas dosta a i grujic sav smusen mogao je resiti i prvu i drugu tekmu

korektan napad i nista specijalno.po meni.takodje i za odbranu mislim.
nema potrebe uporedjivati ih sa nasima posto nasi nisu ni za kurac.2 boze sakloni igraca.
ozegovic ne zna,a djurdjevic isto ne zna samo vlada misljenje da zna jer je u nasoj ligi dao 80 golova.
i grujic trenira u liverpulu,pa to ne znaci da ce biti bolji od npr. makismovica koji je 2 godine igrao u kazahstanu.generalno kao igrac.

А јбг, значи клинцу кад тренира са Ди Маријом, Каванијем, Дракслером и осталима у одличним условима са одличним тренерима.... Грујићу је, контам, више значила ова година у Ливерпулу него сезона пре код нас.... На страну што ће га пре Клоп нечему научити него Божовић.... Ево Вељковића баш за најсвежији пример, био је резервиста Тотенхема и после тога је постао стартер Вердера, крајње љубазног Бундеслигаша....

Ал' Македонци су баш екипа коју мораш добити 3-0 и то задњи гол фазон у 70. минуту да буде, а не онако шугаво да их забијаш на крају.... Задњи пут су клинци баш кидали под Ђукићем тамо 2007....

Zadnji put klinci kidali 2007? El mi ne postasmo svetski prvaci pre dve godine kad smo dobili Brazil u finalu? Dobili smo Brazil u finalu svetskog prvenstva u fudbalu, nikad mi neće dosaditi da to ponavljam.

sve je to ok.al to uopste ne mora nista da znaci.bolje je igrati fudbal nego trenirati sa onima koji igraju fudbal.
veljkovic je maltene citav zivot u totinhemu bio.sasvim normalno za nekog ko je prosao omladinsku skolu ozbiljnog premijerligasa.
perica je 2 godine ganjao lumbalo u najboljim uslovima sa najboljim igracima sveta pa mu ni kurca nije pomoglo.sem u kinti.sto je opet ok.
grujicu je toliko znacilo da se gubio po terenu.kada bi sada izasao pred pun stadion u nekoj ozbiljnijoj tekmi kapiram da bi se rasplakao od straha.

edit:ne treba nas uvek ubacivati u poredjenje jer nismo ni za kurac generalno.nasa liga,igraci,treneri,organizacija...

Лечки, игра се европско до 21 године, о томе причамо....

Па и јесмо курчина Санитарни.... Сваки наш тренер који иоле нешто вреди је лиценцу стекао ван Србије....

koje mi to trenere imamo, a da su vrhunski.nije vrhunski onaj koji jednom napravi neko iznenadjenje,pa posle popusi kurac.

Па немамо ни једног врхунског, ни близу тога, а и ја сам написао:

The Big Dipper
Сваки наш тренер који иоле нешто вреди

Пикси је, заправо, можда једини од тих који има нашу лиценцу, мада не знам је л' ју је добио овде или у Јапану, а мрзи ме да гуглам....

dobro,jel ima jos neki koji iole vredi

Изабери кога о'ш ко се у Енглеској, Италији или Шпанији задржао дуже од фазон 3 сезоне....

savim nebitno.nemamo mi nekih trenera.par komada i to mozda.

Planski smo popustili odličnoj reprezentaciji Španije da igra više po krilima. Hteli smo da zatvorimo igru po centrali.

lalatovic bog otac!

Da pokušamo da ih iznenadimo, posle oduzete lopte na našoj polovini, da tražimo loptu u prostor iza njihovih leđa, da postignemo gol.

Pa dobro, kostic se upuvao ljajic moze i u prvu postavu. Mene me zanima zasto nema sergeja sta muslin drka kurac tako je i mihajlovic prco matica a realno je cale za celu reprezentaciju(matic mada mozda ce i sergej biti)

sve nesto kapiram da vec ima odabrane za tu/te poziciju,pa nema mesta.nije ih on birao,.a miha je jednostavno drkadzija.
fale tu i pejcinovic umesto nastasica i antonov umesto kolarova,veljkovic umesto ivanovica,sulejmani umesto pavlovica.imamo sada 3 klasicna napadaca,a realno ce se iskoristiti max 2.stojkovic ne treba nikome,a gudelja zove umesto radoje i sergeja.jos tu neko da otpadne i bilo bi mesta i za radoju i za sergeja.gudelj i jos neko.

a kostic je lazni igrac.

Da i radoju sam zab

A bekove necu da komentarisem i molim vas da ih sto manje pominjete jer mi pretisak skace na sam pomen kapitena i zamenika mu. Kad pomislis na bekove kapitene zanetija, kafua, geri nevila ili neke evre, dani alvese, djordi albe ova nasa dvojica deluju kao za maltu da igraju. Pa stojkovic iz zvezde je bolji od obojice za klasu

Реално, Родић и Стојковић из Звезде измислили бековску позицију за ове маторе клошаре.

Ја Гудеља иначе не могу да смислим, мада је на прошлој утакмици против Велса ушао некад у 60. минуту и повезао колико толико везни ред и напад, дао је добру лопту Митровићу, а овај Пријовићу намјестио гол. Још је било пар његових добрих потеза.

Бане је го курац у репрезентацији већ пар квалификационих циклуса, али Коларов и такав је далеко испред осталих на левом беку.... На левом беку смо го курац били и против јебене Грузије док је Обрадовић играо, па је после то и личило на нешто кад је Коларова ставио.... А не да ће нам играчи из швајцарске лиге значити ту.... Одбрана је крш јебени, поготово са Митровићем и Вуковићем.... Опет ћемо 2 гола барем од Ираца примити....
А Сергеја ваљда нема јер се посвађао са Муслином током оне прве три пријатељске јер му се Сергеј није уклапао у концепт наводно, овоме се то није свидело, нешто тако је било јебем ли га....

Родић је најбољи српски фидбалер на позицији лијевог бека тренутно.