Prijava

jedino mi nije jasno kako omladinci izvuku ponesto,

Tako sto kod nas nikad nisu PROSPEKTI klinci koji su takticko-tehnicki obuceni nego najveci bizgovi koji su jaci/brzi od ostalih klinaca primer mitar drvo javorovo a onda kad predje u seniorski fudbal pa ga random crnac upropasti u duelu da sedne da place onda PA STA JE S NJIM BIO JE TALENAT

Slicno je i u kosarci u nas, treneri klinaca ne prave igrace nego jure rezultat pa onda forsiraju one koji brze sazrevaju iako su tantusi posle ih nigde nema a X talemtovane dece je izduvalo jer nema biceps obima 65 sa 14 godina

ovo skroz ima smisla. mozda zato i stancujemo uglavnom dobre zadnje vezne, stopere i ostale, a napadaca sa tehnikom nemamo od bem li ga, reko bi mijatovica al i on pomalo copina bio.

od stojkovica (ne golmana, nego japanca)

Pa upravo to. U kosarci imamo 12 centara a novi teodosic ce se desiti prekjuce

имамо и сашу илића

Molimo se da se tamo neki peno razvije kako valja i vrv ce jer je ziveo u spaniji, trenutne zamene su nam jovic koji ima prosek za 3 ko ja na terminu i vasilije budibogsnama micic koji nosi -5,5 hendikep sa sobom

U fudbalu ti je vunderkid lazar markovic koji je bio najbrzi klinac na nekoj livadi i ne gine mu azija, luka jovic sa ramenima ko crnac u 13 godina. Ako se vratimo malo vise unazad dobijes kolarova koji je mogao da dzokne preko crkve i baneta pravog kapitena ako je povlacenje konopca u pitanju

Truc, verujem da si se sprdao ali da i sasa ilic je taj tip kreativca koji nam se desava jednom u 20 godina ali prosto na suvi kvalitet i neku viziju igre sa kojom se neko rodi. Nejaki teodosic je bio manji talenat od konjske glave macvana a i neki su gurani u prvi tim partizana pre tog sase ilica

treba nadju nekog trenera da postavi formaciju 7-3-0 i da igramo ubedljivo najruzniji fudbal na prvenstvu. ono, da i ne pokusavamo, nego lopta u aut, izlezavanje, pricanje protivniku u uvo da si mu jebo zenu, svadjanje sa sudijama, sa publikom, trenerima, trener obucen u adidas trenerku umesto u odelo, dogovore se igraci da radi timskog duha obrijaju glave i tako to.
da ostavimo utisak nekako. igrom skoro sigurno necemo a ovo je bolje nego da dobijas nagrade za fer plej i ostala gej sranja sto dobijaju gubitnici.

Da li ti misliš isto što i ja mislim?

http://arhiva.alo.rs/resources/img/21-08-2013/single_news/676783-28.jpg

хахаха. добра анализа. а шта је са гудељом, је л' он поникао на нашој плодној земљи или се као дијете отиснуо у низоземску? да ли да се надамо?

нисам се спрдао за салета наравно, штета што није мало јачи. кад год сам га гледао увек је правио разлику.

а је л' се сећате петка кад је изгубио 1:0 од холандије и кад су га напали да игра превише дефанзивно, па је после масакра против аргентине пиздео у фазону "ето, видите шта се дешава ако не играмо дефанзивно, али ја сам крив што сам слушао друге"

99% posto igrača koji su igrali poslednja dva kval. ciklusa mogu kitu da blajvnu Katajiu i Iliću

Gudelj je bio copina kojeg je ćale izgurao da trenira u klubu gde i on igra. Fazon lik je prvo bio štoper i zadnji vezni (što reče pseto kao klinac je bio nešto jači od ostalih, pa nek se gura kao stoka), e sad kad je počeo profi da igra, videlo se da je prejaka kiksara za štopera pa aj kao zadnji vezni ili još bolje centralni vezni i nek bude što dalje od našeg gola.

Frka je što se lik istripovao u međuvremenu da je talenat kao ivan gudelj....

http://arhiva.alo.rs/resources/img/21-08-2013/single_news/676783-28.jpg

morao sam da guglam sliku da vidim ko je ovo, posto se ne razumem bas u fudbal, ali ako bi napravio koncepciju igre da izgleda lose zato sto znamo sta smo, i zasracemo svima ko nam dodje ispred igru, bez obzira dal je ime ili nije, i bez da se pokusava bilo sta sa nase strane, jer smo svesni gde smo (nesto kao kvalifikacioni ciklusi sto prodjemo), umesto da izgleda lose a trudis se, sto je najgore sto moze da se zadesi jer pokazuje da nije samo da ne umes nego si i debil, mogo bi da bude selektor.
mada sumnjam, muslin je smenjen bese zvanicno jer mu reprezentacija igra neubedljivo... mada i ja, kao zvanicni duduk u fudbalu vidim da sa timom u kom su "zvezde" igraci koji kvare a ne prave igru nemos pravis igru. jednostavno je.

inace cemo da upadnemo u klasicnu zamku: dodje ti brazil, jedes govna, polomis im cevanice, zavrsis 0:0 opa carevi smo, sacemo iran da sjebemo, rastrcis se, iran te sjebe 3:2, umesto da si lepo iso na 0:0 jer jedino to umes, a irancima ces mozda i da uvalis neki go.

грци су били прваци европе тако некако. али опет ти треба озбиљан селектор и озбиљан приступ.

zadnju utakmicu opet moras napadas onda i meksiko te razvali 4:1 jer to jednostavno numes.

u holandiji nije uradio nesto samo onaj ko nije hteo nesto da uradi.tamo 3 puta nabijes loptu u svojstvu defanzivnog igraca i odma te proglase za fudbalera..zato je i gudelj igrac.jos ga cale malo progurao tamo.da ga nije jebeni advokat zvao u reprezentaciju,niko ga ne bi nikada zvao.a advocat ukucao na guglu srpski igraci koji su igrali u holandiji.samo sve to na holandskom.opa,lazovic danko.igra.super.zvacu ga.tamo je djuricic sa onim njegovim nozicama bio krativni ofanzivni igrac.davao golove,asistirao.boze sakloni lige.
dok ga isam video da igra,mislio sam da je dobro kljuse gudelj.bukvalno kljuse.da udje u 80om i tuce protivnike.ne zna ni to.on nesto pokusava da dodaje,da kao protrcava.veze nema.

Ovo ti je čuveni Bata Đora, lik je izašao sa 9-1-0 formacijom i popušio racku od rusa u zadnjem meču kvalifikacija za sp 02'.

Edit: pa advokat je i doveo gudelja u az alkmar. A nisu im isti menadžeri.

A što se ovih tiče, belgijsku i holandsku ligu bi glat ti i ja isto tako mogli da igramo bez frke.

nije djora sa tom formacijom izasao,nego ju je stvorio pri rezultatu 1:0 za ruse.izveo kezmana i drulica,a uveo stankovica i krstajica.tako nesto.znam da su drulic i kezman kod tunela u neverici gledali sta se desava.ne mogu tacno da se setim koga je uveo,al znam da nisu bili napadaci.
edit:evo
Predrag Djordjevic for Goran Drulic 62
Dejan Stankovic for Mateja Kezman 72
Dejan Stefanovic for Mladen Krstajic 84
ipak igrao krstajic prvu