Prijava

а и није то била задња, у задњој нисмо добили словенце за бараж.

Од овог човјека нисмо имали честитог нападача.

http://www.sportsworldcards.com/ekmps/shops/sportsworld/images/serbia-danijel-ljuboja-223-panini-fifa-world-cup-germany-2006-football-sticker-44538-p.jpg

Да би био врстан нападач, мораш да имаш:

1) лудачку фризуру
2) Џејсон Стејтам поглед (изазива страх код одбрамбених играча)
3) основну фудбалску технику
4) да можеш да ишпринташ 30 метара да се не задишеш.

ovde ima vise pogleda kao da je navaren.
brate,kakve sve frizure furaju, ljuboja je imao nesto u rangu srednjoskolca iz neke zajebane hriscanske skole.

Добро, сад би сви да буди нешто посебни, ипак је Љубоја уз Зубу Роналда био авангарда за нападаче широм планете.

E jbg za one kvalifikacije sam već zaboravio te podatke, al znam da je bio idiotski bunker.

De nađe Ljuboju xd, lik dao 1 gol u reprezentaciji na 20-ak utakmica.

A jbg, od đembele mrcine Mitra je većina ovih pre bila bolja.

Sem recimo kežmana u određenom periodu, zapravo mislim da nismo ni imali nekih tih kilera koji utrpaju 30 golova u sezoni.

Златко факин Захович и Коцић који ову шутину прати погледом...

https://youtu.be/s4BGlECWuLw

ne znam koji je bio motiv kocicu da gleda plasiranu loptu kako mu ulazi u gol.jeste ona propala i bila precizna,al jacina je bila ko da ju je kitom zahovic udario.pola sata putovala.

Koliko negativnosti, moram malo da popravim. Prolazimo i osminu finala!

"Orlovi" su na listi favorita na 18. mestu od 32 učesnika turnira.
Prvi favorit je Nemačka, aktuelni svetski prvak, drugi su Brazilci, slede Španci, Argentinci, Francuzi... U drugom krugu favorita su Belgija, Engleska, Portugal, Rusija i Urugvaj.

Samo da znate da i ove reprezentacije iz prvog i drugog šešira razmišljaju-NE DAJ BOŽE SRBIJU IZ ČETVRTOG ŠEŠIRA!

Sem recimo kežmana u određenom periodu, zapravo mislim da nismo ni imali nekih tih kilera koji utrpaju 30 golova u sezoni.

Kovacevic Darko, Milosevic Savo, Mijatovic Pedja, Zigic Nikola....

mislio sam u evropskim ligama u zadnjih 10-ak godina, a darko je bio stalno nešto skrajnut u reprezentaciji, bio je na klupi dok je bio u najboljoj formi.

Mijatović je '97. (kad je recimo Mađarima dao 7 golova u baražu za svetsko) proglašen za drugog najboljeg igrača sveta, da li u Frans fudbalu valjda, i to iza pravog Ronalda, a ti pričaš o Kežmanu

Ne znam koliko je bio skrajnut a koliko objektivno lošiji, šta da radi kad je igrao u isto vreme kad i Mijatović i Milošević, a i Dejo neko vreme. A i tako je skupio solidan broj mečeva

Kezman se nadavao golova u sto rece sanitarni raspaloj holandskoj ligi ova gospoda koju sam naveo terorisali italijanske i spanske golmane. Mijatovic dao gol juveu u finalu ls tad je bio u top3 izboru iza ronalda

Ma mijat je otišao u penziju tad već. Ja pričam o periodu SCG / Srbija.

To stoji za ove, mada je savo (dobro imao je tad 30+ godina) umeo da ošljari pošteno u reprezentaciji.

E kad smo kod holandske i belgijske lige i jestrović je plodio tamo kad je bio u anderlehtu, a u reprezentaciji traljav isto.

Što reče Ps, kad je Kežman trpao te bušne Holanđane, tad su ovi kerebečili šta su stigli po Italiji i Španiji

Mada je taj isti mijatovic rekao selektoru: ne igram ako mi ne igra kum tako da ono jebo mu pas mater

Da brnović ovaj. Mada branko i nije bio loš igrač, ja ne kontam kako je dragoljub igrao na sp 90'...

Не дирај ми Саву земљака, има ножекања да ради.