Prijava

Ja sam zadovoljan kako su ovo izneli. Pa nije krstaja kriv što igramo ligu c. To je posledica jebada od pre njegovog vremena. Igra nam jeste kurac al prvo mesto je prvo mesto. I backup opcija ako useremo u kvalifikacijama.

krstaja je pateticna gmazina koju je usralo nesto.niko nije verovao da mozemo biti prvi,pa smo mi uspeli.predstavlja to kao neku mnogo zajebanu stvar.prvo mesto je prvo mesto.to oni sahisti iz parka imaju kao uzrecicu.
nego,jesi li ti rekao da cemo vratiti cg 3 boda jer to tako treba i da su svi debili koji to ne vide?

To sam ja rekao nije niko drugi

Ak su iskomplikovali ovo jbt. Nije ni moralo da bude izvlačenja.

Ne moze ovaj sa ovim, ove dve moraju da se plasiraju, pa ako su daleko opet ne moze u istu grupu. Lol

Dobra grupica. Otkinuti bod Ciganima kući, tući Ustaše sa Dnjepra barem jednom, protiv ovih pacera 12 bodova i nadati se da Ustaše sa Dnjepra kiksaju negde. Ako ništa ne napravimo onda lepo ima ta liga nacija jbg.

Ukrajina je jedna od jacih iz drugog sesira, jebiga. Bice klanje s njima za prolaz.

https://www.b92.net/sport/teme/kovacevic.php?yyyy=2018&mm=12&nav_id=1487707
kako izgleda zajebano kovacevic bez kose.
kao da dila koks iz latinske amerike.

селектор младен скида скалп ниемцима
https://www.youtube.com/watch?v=Gn2l5CRaigE

veceras nasa reprezentacija ima pojacanje na klupi.
zigara je pojacanje.iskusni trener zigara ce da pojaca vec dovoljno iskusnog krstaju.
realno,napred nemci

hahahhaa
koji kombo
ali gledacu utakmicu ipak

3:1 za njemce ako budemo imali sreće, ali pošto nećemo imati 4:0 za njemce

nisu ni nijemci u ovom trenu ekipa kao sto su bili. ce da vidimo, samo da ne bude kilav fudbal sa nase strane, izgubili ili ne.

Ovaj Joakim Lev izgleda kao neka sredovečna lezbejka

Znam dva čoveka sa Vukajlije koji igraju bolje nego Bogosavac.

nemci preko kurca igrali u prvom,pa nas usrale 2 sanse i iz tog jednog usera damo gol.cim su poceli malo bolje da igraju jebali su nas.valjda cemo se nekada kurtalisati tih spajica,lukica,rukavina,bogosavaca,radonjica...lazovic izmislio fudbal za rahiticnog radonju.
ona dva divljaka iz zvezde hteli da ubiju sane koji je celoj nasoj reprezentaciji jebo kevu.prvi seljacki fudbal.hteli da ga izlome jer je 1000 puta bolji od njih.

Srce si, Glavni :*

Znam da je Gusti jedan od njih, to sigurno:)