Prijava

Pavkova bih ja na štopera stavio, ima taj neki talenat. Mož' novi Stam da ispadne od njega.

ubaciti par levata u reprezentaciju ne bi li ih poslije ubacili u bolje klubove. falji ramadani vodi reprezentaciju.

Ahaha, nisam gore mislio na lepršave Vukajlijaše sklone lepom potezu i golovima na Adi, a neke nisam ni video kakvi su na velikom terenu.

Dakle, mislim da su Pseto i Bvldga bolji fudbaleri od Bogosavca jebenog, bez zezanja.

realno od njega se nije ni moglo ocekivati da bude maikon.lik ima 0 ozbiljnih utakmica godisnje.tacnije,u karijeri.trci ovde po oranicama,pa treba da cuva sanea koji prepisava premijer ligu.jedino je mogao kao jovicic i pavkov da ide sa namerom da ubije coveka.
pomenuo sam sane,ali generalno bilo kog nemackog igraca.obzirom da igra u nasoj ligi i da je igrao protov nemacke,lik je odigrao svoj maksimum.

Bvdlga je odličan...ali zaboravio si na Manchu i njegove gejpederske tikepa, više bi ometale Švabe nego ovaj Bogi batica :)))

ал каква смо стока југословенска хахахаха како је морало на крају оно сељачко курчење ни од куда. јовичић са оном мега српском фацом

мада ко их јебе јер ем су немци ем стављају турке да играју мсм буквално увреда.

Ajde dobro je. Može bolje. Mogli smo hladno da vodimo 3:0

Bogosavac sanea metnuo u dzep

Bogosavac dobar Jovic ce biti golgeter vrhunski Lazovic kao vihor ih prolazi sta promaši Ljajic za 0-2

Reprezentacija kakvu odavno nisam gledao

ФСС коментари...

I opet smo pokazali jebeni karakter!

http://www.fss.rs/index.php?id=2021&aid=15023

Što je već primećeno na vukajliji:

https://vukajlija.com/pokazati-karakter

Број карактера нам досеже размере просечног семинарског рада.

Ukrajinci hrabro otkinuli bod Kristijanu.

Što praktično znači da će Kristijano & co u ponedeljak dati 5 komada ovoj sns rekreativnoj ekipici glasača vučića, podguznih muva i vlasnika krindž tetovaža i frizura.

биће више проблема са украјином него са циганима пазите шта вам кажем

3. Mesto osvajamo 100%, ove dve ekipe su preozbiljne za nas. Nego, dobro je bar u toj ligi nacija sto smo bili prvi, pa da se tu nekako pokusa doći do EP.

Са Украјином сваки пут кад смо играли смо изгубили и нисмо им уопште гол дали до сад....
Али бекови Рукавина, Гајић, Младеновић, Милетић и Богосавац, а није да имамо боље у одсуству Коларова, па Роналдо и Бернардо Силва ће се фино попишати по њима....

nakantacemo ukrajince. u obe utakmice bice 6 golova.

Па наравно, ипак су то само Украјинци

Крстајић и Ковач два вансеријска немача појма под протекцијом надређених јер боље нису могли хтели умели да нађу

Boljo jebemo veceras armeniju inshallah

Kakav Saracen ovaj plidu

Sto ne komentarisete nista ? Jel treba balija da vas napominje jebem ga ja