Prijava

tragicnije je kad ispuse na nekom prvenstvu, kad pobude neke nade.
ma kakva ukrajina, ukrajina je previse losa cak i za srbiju.

A jbg Agilni, baš će trener golmana da ti kaže " E jeste Agilni, ovaj i ovaj su pozvani jer je naredio Vučić, ova dvojica jer su platili menadžeri i ovaj je pozvan jer mafija pere pare.
Nego idem ja tako juče limanskim parkom kad ono u jednom žbunu šeri kis puši van persiju

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2019&mm=03&dd=27&nav_id=1523176
mozda nikad nije ni hteo,a ovi srali da hoce.
svi ti satro veliki talenti prvo gledaju da igraju za jace,pa tek onda za poreklo neko.
a i zasto bi se njakao sa kokezom i krstajicem i sl.

A jbg Agilni, baš će trener golmana da ti kaže " E jeste Agilni, ovaj i ovaj su pozvani jer je naredio Vučić, ova dvojica jer su platili menadžeri i ovaj je pozvan jer mafija pere pare.
Nego idem ja tako juče limanskim parkom kad ono u jednom žbunu šeri kis puši van persiju. A na sebi je imala haljinu sa mature.

A jak je taj svilar talenat u pičku majčinu. Rupčaga, Karius v.02

Jebao je Persi tog svilara u haljini sa mature

KAD IGRA BUGARSKA HA HA HA

otprilike svako ispod 20 je talenat.jos igra preko,pa kao.odbranio je i onaj penal u ls,pa smo ga proglasili za hibrid bufona i kasiljasa.
u svakom slucaju,ako misli da ce uspeti normalno je da zeli da igra za belgiju.jedino sto ce tamo da se naceka, ako ikada i stigne do reprezentacije da kurtoa vise ne brani.
u principu se slazem,ali mlad je,pa mozda i bude nesto.
po nas bi bilo najbolje uzeti ga,pa ako se raspadne raspo se,ako bude nesto-banja za nas.
mada,kako igramo i kako cemo igrati u narednih x godina, sasvim nam je svejedno ko ce braniti.

Ahah braniće Svinjar u belgiji kao ja što ću da branim u belgiji

Lepo peva dečko, šta...

ovaj dimitrovic je super golman. nema gresaka, siguran. mustafa me plasio, totalno neuracunljiv stalno djeluje.

lik nema ni 20 dina.
pa nije bufon.obzirom da je golman,ima jos koju godinu.

Ahah braniće Svinjar u belgiji kao ja što ću da branim u belgiji

Za Belgiju teško, ali u Belgiji može. Lepo krene u sukljanje na relaciji Muskron - Mehelen - Varegem - Antverpen - Beveren i milina.

lik nema ni 20 dina.
pa nije bufon.obzirom da je golman,ima jos koju godinu.

Ček, polako, naučiće da brani u 35-oj, pa će da igra do 46-e kao njegov ćale.

Možda je i imao potencijala, ali ga je otac sjebao. Umesto da ode u manji klub i da brani svaku utakmicu da stekne sigurnost i iskustvo, on ga odvuče u Benfiku gde se sjebe da debituje LŠ, primi idiotski gol i postane najmlađi igrač koji je dao autogol. Dobro, postao je valjda i najmlađi koji je odbranio penal.

imam utisak da ste ga pratili od petlica svaku tekmu.
na ovaj gol mislis?
https://www.youtube.com/watch?v=54F95rACYU0

Jok, ovaj.

https://www.youtube.com/watch?v=STFi6NjtFdg

Desi se jbg. Samo kažem da će ga sjebati to što su ga premladom malo gurnuli tu. Nije svako Bufon ili Kasiljas pa da od 17-18 bude super golman. Oni su opet u fazonu da su sa 30+ godina počeli malo da brljaju.

da,definitivno greska.zaboravio sam na ovaj.licno bih pripisao ovo neiskustvu.
daleko da tvrdim da je dobar.ne znam.ja cu oprezno da kazem da je mlad i da cemo videti.
uostalom ne moze se ni tvrditi da je los.

svi talentovani golmani su hvaljeni tako u pocetku su kasnije bili sranje golmani. a benfika ga gura u ove utakmica ne bi li ispala kakva dobra odbrana pa da ga nahvale svi i kasnije dobro zarade na njemu tokom sljedec transfera.

da je i najbolji na svetu i odluci da igra za belgiju za nas bi bio najgori u univerzumu.
jedino sto se dosada nismo zajebali za te talente koji nisu hteli da igraju za nas.gotovo uvek se raspadnu.