Prijava

даје гол моћни есемес ипак га је псж тражио пре једно 3 лета хаха

Piksi mi je bio omiljeni domaci igrac kad sam bio klinac, i do dan danas je bio i ostao okej lik, imam osecaj da cemo da ga gurnemo do balcaka portugalcima sutra

Jbg i ćorava koka nabode nekad zrno to nije problem.

Problem smo mi kao narod jer čim panjine vezu tri pobede mi padamo u trans. Naloženi na sport u kom smo preteski boring averidz.

Srb nije fudbalska nacija. To su kroasani.

To su kroasani

ови тек нису

сацам игро пес 13 србија португал толико смо јадни да немамо ни права имена играча
ал мало је фалило да дам гол са најсрпскијим презименом икад СРБОНИЋЕМ

ови тек нису

Nisu u pravom smislu al jednom u 20 god nabodu nešto.

Ps probaj sa stankvicem iz korone lolo

Koji kurac vucic jebeni motivator. Kakve panjine blaaaaaaam

Ma zavrnuće Dejo jednu cevku s ivice kaznenog Vitoru Baiji ko onomad Zubizareti

Šta bre nisu alo dečačići, od kad su se izborili za neovisnost od velikosrpske hegemonije ujke su na svetskim prvenstvima bili jednom treći jednom finalisti, pa mi to još 55 godina da gulimo kurac nema da ostvarimo, da ne pričam što je pacovčina raspala Modrić tolika klasa od igrača, kakvu naša reprezentacija može samo da sanja. Nadam se bar da će sutra braća Rusi da im zabibere malo.

Jbg 98e su bili do jaja ovo u Rusiji je bilo fejk.
Al ajd objasni ti njima da nisu fudbalska nacija.

Kromanjonci ko i mi. Naloženi na loptasto trckaralo kao da je jebena svetinja.

Sa puno više prava naloženi negoli mi

Tako je
Mi skoro da nemamo prava.

Mi svaki put kada se ponadamo i počnemo da verujemo pazarimo šamarčinu.

E to onaj Piksijev čekajući aplauz sam tražio.

Problem smo mi kao narod jer čim panjine vezu tri pobede mi padamo u trans. Naloženi na sport u kom smo preteski boring averidz.

toliko smo nalozeni da protiv azerbejdzana nije doslo hiljadu ljudi

ja ne pamtim da je ikada bio ovakav bol u kurcu za reprezentaciju, bar ne u momentima kad je jos bila u igri za odlazak na veliko takmicenje

Dozvoliću sebi da osetim hotulovu vibru

Pixi je DAUN

toliko smo nalozeni da protiv azerbejdzana nije doslo hiljadu ljudi

To ne pokazuje nista. Nama je pun stadion samo kad dodje vrh tim sa strane.

Ali generalno kafane se napune, kladionice oseti se ta energija u vazduhu medijima priči...

Kao navijači repke smo svakako teski kurac.

Loženje Srblja na fudbal je najbolji pokazatelj toga kakvi smo zapravo mazohisti, i da nam je pamćenje u rangu akvarijumske ribice. Otići ćemo u taj Katar, najave, očekivanja i ostali seča vena repertoar, ako nas i ne naguze u grupi naguziće nas odma nakon, i to baš da boli, onda ima psujemo, pljujemo, hejtujemo i više nikad ne gledamo reprezentaciju do sledeće prilike.

Kao i sa žvalom - opet će ga biramo, jer jeste govno slinavo al možda ovaj put bude drugačije.

Otići ćemo u taj Katar, najave, očekivanja i ostali seča vena repertoar, ako nas i ne naguze u grupi naguziće nas odma nakon,

пост трауматски стресни поремећан лето 2018

Za nas je bolje kada se ne plasiramo.
Nema sramoćenja, fubal se gleda na miru a džiberi imaju slobodno leto.

win win situacija