Фудбалска репрезентација Србије

  1. http://www.grapheine.com/bombaytv/illustration-uk-bde949206eebb53766011f6eee66b8ff.html

    Навијачи скандирају: "Толе смраду, иди на параду!" Инспирација им је овај клип одозго.

  2. Па Толе није геј, па да иде на параду. Он је само обична дебела педерчина.

  3. Ееееееееј то си тииииии...

  4. А не киииии Толе геееееееееејјј

  5. Пеки д џем
    pre sat vremena

    Какав је пајсер овај Аца Стојановић, ладно нам објашњава да навијачи скандирају против геј параде.

    Po frizuri čovek nikad ne bi pomislio da kojim slučajem brani svoje :))

  6. Да се вратимо на тему, ја мислим да смо ми ови поразом завршили ове квалификације.

  7. Bijemo Talijane tamo... 'ladno.

  8. Ne mora da znaci da smo zavrsili,ali od 3 gola,2 su Stojkoviceva.

  9. Ма јел сте ви људи ћорави, па ми не само да их нисмо победили, него нисмо имали једну добру шансу. Чак смо и гол дали на срећу.

    Најјачи је Петровић: "Судије нам нису дале да играмо."

    Како каже Данкан беше: "ЉОЉ."

  10. Tuga... E ljudi, a jeste čuli da Krasić zna ruski?

  11. Aj što zna, nego što može da se sporazume!

  12. Lomić je bio na spisku prvih 11, al jel ga iko vidio na terenu? da ga nisu zaboravili u autobusu možda?

  13. Ja vise ne gledam reprezentaciju, bar do Italije.
    Jos se tresem koliko su mi digli zivac.
    Od 5 suteva na gol prime 2, i onaj treci kilavac(srecom sam bio u klonji kad primise treci, inace bi demolirao kafanu). Pa van 16m dva gola prime, jebem ti fudbal.
    Jeo sam govna za Klea, al od sada sam i ja za to da igra za Srbiju. Ma ne mogu da vjerujem, sta se desilo.

  14. Све је под контролом.

  15. Divim se samom sebi sto sam ovo podneo ovako mirno,imao sam neki los predosecaj pred utakmicu pa se i nisam nesto iznenadio.
    Zakljucak: potrebne su promene, radikalne promene.

  16. Што је најгоре,не знам какве радикалне промене могу да се догоде.

  17. mogu da se otjeraju ovi i da se dovedu igraci iz mlade reprezentacije
    ostaviti vidica, krasica, ninkovica, tosica i ove klince iz njemacke
    bane i jovanovic nisu u formi.

  18. Пре ће небо да нам падне на главу, него да ми вежемо два одласка на велика такмичења.

  19. Na evropskom nismo bili od Belgije i Holandije 2000. što je sramota. Bilo bi lepo kad bi onaj gmaz bio najuren, ali to će ići malo teže..

  20. Jovanovic je u katastrofalnoj formi otkako je presao u liverpool. Tamo je sve podredio trcanju, tako da kad treba nekoga da predribla on se skroz zbuni...

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.