Фудбалска репрезентација Србије

  1. nije to bas tako brate. maroko samo njih par poziva iz te njihove lige.ti njihovi igraci koji nesto vrede igraju za maroko ali su manje-vise svi iz francuske i holandije.kada bi zvali samo ove iz maroka verovatno bi ih dobili 20:0. napad im je meni licno nepoznat.

  2. Slazem se sa sanitarnim za kostica, komentarisali smo to vec

    Za mustafu se ne slazem, mora da ga ispostuje i to je jedino ok. I rajka debilka jbg. Branili su dosta a mustafa je bio nas drugi najbolji igrac u ovim kvalifikacijama a u proslim mozda i najbolji. Treba da ga ispostuje za svetsko da brani pa da mu se posle zahvali i da pusti dmitrovica da igra prvu jer lik brani protiv reala, barse, atletika, sevilje...i to dobro brani.

  3. A i za savica nije frka, igrao je ligu evrope na bas visokom nivou i mozda je i najskocniji od svih stopera na spisku

  4. sto se mene tice,nema tog postovanja.ne ide se na neki memorijalni turnir,pa da ga ispostujemo jer je dobro branio.i to mi je upitno.to za dobro branjenje.ide se na svetsko.bez obzira sto ne ocekujemo da cemo nesto uraditi.po meni je bolje da ispusimo sa najboljima nego da kasnije kukamo sto smo ispusili sa nekim ne najboljima.e,da smo stavili ovog,mozda bi bilo ono...kako to vec ide unas uvek.da ja mogu da biram mislim da bi njih 5-10 sa ovog spiska vec bilo u penziji sto se tice reprezentacije.stojkovic je bog sto je odbranio penal nemcima.ali on nije nas najbolji golman trenutno.po meni.strajnic bi mi verovatno pucao u koleno da mu ovo kazem.
    nemci 2006 stave kana na klupu,daju lemanu da bude prvi golman.procenili da je leman bolji.a kan ih je zaduzio milijardu puta.jebi ga,njemci uvek kao primer necega dobrog.
    a leman je debil.

  5. Ovo nije zvanično još, ali se najavljuje idejno rešenje ali jesu li mogli šta ciganskije da smisle do ovog go go power rangers dresa?
    https://www.facebook.com/opsajdfudbalfotoretro/photos/a.303076479894921.1073741827.303051563230746/826408687561695/?type=3&theater

  6. Šanse da se ponovi 2006-ta su 99%. Svi faktori rizika su tu, ultra defanzivan sastav, loš trener, slabo loženje u narodu (2010 smo nekako svi bili naloženiji, 2006 se već scg raspala kad je bilo svetsko nikog nije boleo kurac), zajebana i atraktivna grupa...

  7. sta im je ovo vajt igl?
    citam,onaj prijovic podrzao predesednika paoka.mi smo tvoja vojska na terenu,zajedno mozemo sve ali jedno ne...tako neko sranje napisao.prava gastoska ljombercina.glup ko kurac

  8. Pa nije ovo tako loš tim manje više. Jedino ovo za Sulejmanija i Mustafu se slažem sa Sanitarnim. Kostić može da bude u ekipi al ne nužno uvek starter.
    A za Krstajića me ne greje sunce. Ajde ko taktičar ako nije briljantan đene đene, ali ako nema autoritet to je zajebano.

  9. Prijović je analog ljuboji iz 2006. Bićemo 32.

  10. ukoliko bude zvao bastu na svetsko to ce biti trojica iz 2006te na prvenstvu.racunam krstajica isto.

  11. Jel zajebavate za bastu? Pa on ili rukavina jebate. Ko je igrao desnog spoljnog protiv moldavije, kako se zvase ne mogu se setim mali on je ubedljivo najbolje resenje tu makar ume da centrira decko

    Mustafu mora da ispostuje. Ja ga bas bas ne volim i nemam onaj prigovor savesti PA ON JE REPREZENTAVAC SRBIJE POBOGU ali da nekoga ko se realno najvise cimao da odemo na to svetsko ne pustis tamo da stavi krunu na karijeru je bas prelose. Posle ovog svetskog dmitrovic na gol, kapiten i zamenik mu u tri picke materine(doduse kolarov poceo da igra majke mu ga nabijem) a kostica poslati u tesli na mesec jebem ga u ustasca kad vidim njega, bambija i lazara markovica govna mi se prijedu

    Nama fali krilo kao krilo, neki nedebil radonjic nam treba da ume da prodje ali da nije debil da zna kad da ide na gol a kad da gadja mitra glavonju. Preporodjenog mitra glavonju ne znam sta mu je jokanovic radio ali da je poceo sada poliva-poceo je. Mozda je andrija zivkovic taj neki koji nam fali.

    Vezni red nam je guzva: matic, sergej, radoja, fejsa, tadic...za sada deluje kao da je matic-sergej-tadic top trojka

    Ovi odbrambeni 99 posto znamo sastav ali ja bih to izvrteo sve jbg npr dusko tosic bi mi vrv igrao(on ili pejcinovic tog levog)

    Bilo bi dobro da krstajic ima muda kao sinisa mihajlovic pa grune (bez odbrane jer odbranu nece menjati sig(sig)) matic - sergej tadic - radonjic zivkovic - mitar to bi voleo da gledam na gol vise pa kako prodjemo

  12. A milivojevic u veznom?

  13. Немојте да кењате по Пријовићу, лик јесте дебил, али зато гине на терену и плус је таличан.

  14. Dobro trnavac stavio sam tri tacke bas zbog toga da ne moram da razmisljam da ne zaboravim nekoga. Eto i milivojevic, to samo pojacava utisak dobrog veznog reda

  15. Nisam video tri tacke, prastaj... ne bih se ni ja setio njega da nismo bili u istom odeljenju u srednjoj.

  16. Čini mi se da misliš na Gaćinovića za desnog spoljnog, Ps, stvarno je lepo odigrao par utakmica, valjda je i par golova dao pored tih svojih centaršuteva, ali previše je on ofanzivan, ajde za ovu formaciju sa tri štopera od koje se odustalo, tad ima ko da ga pokriva, ali baš toliko ofanzivan igrač kad imamo samo dva štopera iza... Možda ako udari nešto sa dva zadnja vezna, jebem li ga sad.

  17. Не може Гаћиновић на бека никако. Само Баста и мајка Србија.

  18. Ma da na njega sam mislio, decko odigrao top utakmicu. Doduse protiv tuzne moldavije ali za antonija je doktor. I sledecu antonijo nema kartone i gacinovic na klupi pose utakmice na kojoj je kao spoljni dao gol i jedan namestio. Sto je najcrnje na toj sledecoj slicma akcija kao kod gacinovicevog gola i ista pozicija isto mesto ista sansa samo antonijo umesto gacinovica i uzme i dekne je u tri picke materine debil

    Mrzim neskolovane fudbalere

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.