Фудбалска репрезентација Србије

  1. trougao matić milivojević sms je odličan u veznom redu, a ostatak ekipe je dosta slab

  2. Švajcarsku i Kostariku dobijamo lagano, sa Brazilom biće 5:1 kad se razlete cigančići.. Ove godine možda doguramo do osmine finala

  3. Dobijemo kurcinu, Srbija ce imati 0 bodova, zavisimo od rezerve prosecnog premijerligasa...

  4. Pa 2006 nije bio Ljuboja najveći problem, problemi su krenuli kad je Ilija pozvao svog sina Dušana, tada uzdanicu ofke, na prvenstvo ni krivog ni dužnog, nit je odigrao neku utakmicu u kvalifikacijama, ništa. Pa ga onda poslao kući i pre nego što je počelo, jer taj potez da ga pozove iznenađujuće nije naišao na zdušnu podršku javnosti, tako da smo i počeli prvenstvo sa igračem manje, i to je bio samo početak

  5. od brazila gubimo 2/3 1 a kostarika i šiptari x
    stim da možda i izgubimo od kostarike sa onim mentalitetom mi velesila oni govna iz favela prljava

  6. Pa ne moze gacinovic na beka isto kao sto je trougao sa milivojevicem bolji od trougla sa tadicem jebem vas defanzivne i pickaste zasluzujete da nam veznjaci budu gudelj fejsa i milijas

  7. ахахахахах

  8. Multi otvori sebi temu Bosna i Hercegovina fudbal me ne mesaj nam se ovde!!!

  9. Pa ne jebate sto godina imamo samo neke panjcine i veznjake koji igraju u nazad i sad se pojave sergej i tadic koji zapravo znaju sta ce sa loptom al daj milivojevica. I rukavinu profesionalnog prevrtaca zeludaca

    Maksimovica sam zaboravio eto on umesto radonjica/zivkovica u prvu

  10. ахахахха да
    А што не одете на Косово него овде поштеног човјека јебете пичка вам материна безобразна?!

  11. Ajde bezi u kurac

  12. pseto prijatelju ne može trougao sa tadićem kad on igra po krilu uvek
    milivojević igra striktno pozadi matić može i napad i odbranu a sms kao ofanzivni vezni

  13. Какви су то влажни снови да поред живог Тадића на крило ставиш Радоњића? И на крају крајева, ако си паметан - ставиш два задња везна Матића да износи лопту и Миливојевића (или Фејсу) да ломи ноге, а испред њих ставиш Сергеја да шаље лопту даље. Ту добијеш на чврстини у везном реду, а ова два крила рецимо Тадића и Живковића ставиш да играју више кроз средину фазон - inside forward па да ту могу да одиграју дупли пас са Митроголом који добро игра леђима и ту ствараш себи позицију за шут. Зашто би трошио Сергеја да игра у тандему са Матићем, кад можеш да га избациш напријед па да може да се нађе у некој изгледној ситуацији. Ем се мање троши, ем је конкретнији на тој позицији.
    4-2-3-1

  14. Zato sto hocu tadica da igra desetku, sergeja pored njega a matic moze i sam da odradjuje defanzivu jer je jebeni cale u igrici i uvek je gde je lopta

    Tadic na krilu je jedna od vecih gluposti koje sam video, ova trojka je nesto tipa jaja ture, cavi i inijesta

  15. Dva zadnja vezna jebote vratite bata djoru, matic iznosi loptu a milivojevic/fejsa lome noge haha pa ko jos igra sa prokleta dva zadnja vezna jebem ti taj fudbal

  16. radonjic može da se ugura tu negde jer nemamo brzine uopšte ali pod uslovom da nauči još nešto osim da trči jer za to možemo i markovića da zovemo

  17. tadica da igra desetku, sergeja pored njega

    koja je to formacija koj kurac

  18. Pa radonjic ima cak i dribling i centarsut nego je u glavu debil. Ali maksimovic bi morao da igra

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.