Фудбалска репрезентација Србије

  1. ali pod uslovom da nauči još nešto osim da trči

    nemoj tako, volkot karijeru izgradio

  2. pa to ti onda nije desetka druže
    a da ne pominjem da u toj formaciji nema ko mitroviću loptu da da

  3. imao je volkot svoje momente brt, par godina ima dve salahove desne noge, pa sezonu igra dobro, i tako u krug

  4. ovo što je kurta slao ili ovo
    https://www.buildlineup.com/4231.png
    stim da krila još malo napred idu

  5. Pa zapravo i nije, to si u pravu. Samo nisi u pravu sto mislis da je desetka jos napred iza spiceva a desetka je u stvari jos pozadi jer je termin desetka smisljen kada su svi igrali 4-4-2 a sa strane su bile polutke a ne krila

    Ja sad kad bi odlucio sa se raspravljam sa nubarom rekao bih ti da je ovo samo graficki prikaz formacije a da taj ofanzivniji vezni sa posedom lopte menja i mesto na terenu i moze biti napred nazad levo i desno ali eto zavrsio sam sa raspravom ne mogu ja sa takvim strucnjakom/cima koji bi dva zadnja vezna kao da smo letonija ili grcka

    A mitrovicu bi loptu moglo da doda jos 9 igraca ili golman sta znam tako nekako funkcionise fudbal

  6. kao da smo letonija ili grcka

    a mi smo jako mudo srbija treće mesto u montevideu iljadu devesto trieste

  7. ja bih tebi druže objasnio da ima fri roum i stik tu pozišn taktika i da mi za života nismo fri roum igrali jer tadić je samo rezerva sautemptona a ne kdb, ali bože moj

  8. Дај псето направи формацију да видим шта си замислио.
    https://www.buildlineup.com/

  9. I belgija je bila presolidna kurcina sa bracom mpenza kad smo ih drali po 3:0 pa se pojavili neki viceli, de brujneovi, kompaniji i lukakui pa sad ljudi igraju ofanzivno jer imaju mozga i igrace. Ali dobro kazem opet pravite peticiju da dodje bata djora i igramo bez spica boli nas kurac vratimo mihu i milijasa pa na prekid

  10. Ne znam da pomeram igrace na ovome jel kao zadrzim malo ili sta? Mozda ne moze na fonu

    Uostalom okacio sam vec na prosloj strani

  11. Задржиш на њима и тако их помјераш.

  12. Kakva bre rezerva Tadić, molim vas, samo činjenice unosite u raspravu. Imate slobodu da dođete do kojih hoćete (be)smislenih zaključaka iz tih činjenica, ali barem postavite jednačinu valjano

  13. Ok, decko istripovao menadzer. Lepo kazem nubina.

  14. Ako hoces da ti fora uspe umesto tadica treba da stavis radonjica/zivkovica/maksimovica

  15. Ali ti si pominjao desetku brt nijedan od tih što si naveo nije desetka

  16. Pa nebitan je broj na dresu debilu jedan de brujne je krilo u belgiji a ja tadica ne bih stavio na krilo da bi ih uporedjivali

  17. Uostalom i u belgiji je desetka valjda azar

  18. desetka nije broj nego pozicija brt :/
    a de brujne nije krilo u belgiji nemoj srati nije čak ni smešno sad

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.