Prijava

Ovih dana krenuo sam sa radom na novoj verziji sajta. U planu je kompletan redizajn, bolja navigacija, nove funkcionalnosti i sl. Očekujem da bude pušten u rad u julu ili avgustu.

Zaključavam temu da ne bi bilo "jel će biti ovo", "jel će biti ono" postova. Ova poruka je samo informacija da znate zašto narednih meseci neće biti novih stvari na sajtu.

njah odlučih se da postojeći dizajn i nije tako loš (i to kada sam pokušao da skripim neki drugi :)

ovaj sam samo malo doradio i biće tih dorada još malo. prijavite ovde ako vidite nešto čudno. sajt najbolje izgleda u chromu, pa zatim FF i operi. Explorer nije ni testiran.

Баш сад хтедох да питам да ли сам да ли се у секунди нешто променило :)
Делује ми ретро. Из Хрома гледано.

Брате управо сам уш'о после пар сати и реко: "Шта је бре ово, само сам два пива попио...". Добро је овако, треба само пар дана да се навикне човек...

Јел има неких новитета осим дизајна?

misliš ovo, što nema linija nego se boje samo pretapaju jedna u drugu?

samo dizajn je u pitanju.

Мало чудно изгледа из Мозиле... Дугме за одјаву се не види уопште.

da. A sta mi polu-coravi da vidimo?
sve mi nesto malo :)

Kocka do kocke kockica. :)

Да, могао би фонт на линковима основних страница да буде за нијансу већи.
Наслов дефинице изгледа супер, као текст саме дефиниције. Пример ми се чини да би можда могао да буде, за нијансу светлији.

nešto previse izostreno, nešto zamućeno, nešto presitno, nešto preveliko... ukratko svidja mi se...

Šta pričate ljudi, meni su i naslovi i definicije mnogo veći nego pre. Jedino je forum ostao isti.

Мени се не допада, лепше ми је онако.

Супер! До јаја! Екстра.... Има да лупам скрин шотове редом како се све буде мењало!

Bravo gazda,skinuo si Google oglase,ako ništa drugo :D

Кајзене, скрпи нам бар још једну боју профила? :)

meni se bas ne dopada, definicije izgledaju nekako... jeftino... kontam da je sajt ovako izgledao u početku... znači, kaizen imaš minus od mene :)

Slova na primerima definicija su krajnje bleda i nejasna

Ako može neka chrome crna za mene i braću darkere?

e da i primeri su nepregledni...