Prijava

Kul izgleda u Chromu. Thumbs up za tebe momče.

Ne postoji link ka ostalim definicijama sam istim naslovom, tek kad se klikne na definisan pojam izbaci ostale.

ovo nije vest. želim novi dizajn.

Ako je nekome do mog mišljenja: Meni se ovo (gledano s Opere) ič ne sviđa.

meni isto... mislim ima razlike, al isto...

e...ima jedna promena na bolje, meni se (na Operi) dešavalo da ne mogu kad neko postavi youtube klip, da u donjem desnom uglu odmah pritisnem Watch on Youtube, morao sam da pritisnem Play, pa onda bi tek mogo da pritisnem Watch...

Epa sad radi :) i klipovi koje sad postavljam su veći po dimenzijama od klipova koje sam danas na staroj verziji postavljao.

Hvala Kaizene, bar za to!

ovo nije vest. želim novi dizajn.

I ja sam se najiskrenije nadao. :)

Senke na naslovima definicja izgledaju pprelose.

Preko mobilnog sve isto samo crnje malo

Evo sa chroma. Pf, izgleda tako, jeftino. A ovo z' desne strane, da ne komentarišem.
http://img809.imageshack.us/img809/7800/catsv.jpg

Al aj', biće bolje! Uzdamo se u tebe Kaizene.

1. skinuo sam većinu senki. ostavio sam samo one kod definicija. te neću sklanjati, mnogo mi se sviđaju :)
2. ne kapiram ova kukanja na veličinu fonta. pa ja sam povećao font u definicijama. jedino što je smanjeno je ovo prijava/registracija/profil/odjava
3. nove teme su moguće uskoro, videćemo, verovatno neka gde bi bila crna slova na svetlom
4. ovo za budzenje profila, jednog dana. ima još puno stvari koje bih uradio pre toga.
5. vraćen link ka "ostalim definicijama" istog izraza

A jel moze da se uradi da svako bira temu kakva mu se svidja?
Pa tako bi neki izabrao "Classic", a neko "Modern"..

p.s. "classic" i "modern" shvatite uslovno, moze biti bilo koji drugi naziv

Mislim na slova ovde, na forumu, i na chatu. Sad moram da se približim ekranu da bih videla.
Ajme, ljudi, kako ste zahtevni.

Zasto se zaustaviti tu? Download free skinove za vukajliju. Free kustomizacija! Moci cete da zamenite "Vukajlija" sa "Wukawlija"! Bice chak i roze slova!
A ovog matorca cete moci da zamenite sa barbikom...!
A kao slag na tortu, imacete vas menstrualni potsetnik za DZ!

Ma daaaajjjjjj.... ovo je Vukajlija... necemo da je pretvaramo u Maj Spejs ili (ne daj bozhe) Fejs... ;)

Све ок само ме оне тачкице мало излуђују... Немам маркер да их повезујем, а и да их повежем биће укрово јер сам смотан ко сајла... Не стварно оне тарчице су мало... нако... вако... никако... :С

Не знам једноставно боду очи :Д
Што би Џими реко јефтино, а ја велим боду очи... :Д

Слажем се са људима да изгледа мало јефтино. Мислим да је проблем у размацима.
Ево, посивио сам у фотошопу шта би требало да се одсече:

http://img33.imageshack.us/img33/1661/ghjkh.jpg

Смањи то и биће кул.

Е па нека будем будала и смејте ми се и прозивајте али ме тачке убише у појам... оне са десне стране те реко да проћердам 2 минута у фотошопу како бих скарабуџио идејно решење, а ко је докон (ако кајзен прифати) нек естетифицикуира... начини лепше, како год да се то каже нако стручно.
Уз додатак нечијег коментара са ПВТ-а:

http://i242.photobucket.com/albums/ff170/En_Dotter/vuka.jpg

неко сасвим непознат и не питајте за његов/њен идентитет или идендитете

a inače ovo tvoje bi bilo kul kada bi se nastavilo dalje na ekranu, kapiram da nije preterano efikasno ak je samo za tu kutiju pa se preseče posle.

П.С.
Мрзело ме да скидам све тачкице... тако да сам неколико редова скино и сморио се...

Ја сам тек сад сконтао на које тачке мислите. Пребаци на сиву позадину и нећеш их ни видети. :)

То ми рече и анонимна особа, али ми ово највише прија за очи, тј. најмање ми смета тако да, јбг, не могу :(

Ал фала на савету у свакем сучају :П