Prijava

Ne svidja mi se kako izgleda primer za definicije. I razmak izmedju defki je premali, ali to je manje bitno.

Ма Каизене, стави ти само поред сваког поста дугме цитирај и ја ћу да будем миран. Дакле: кликнем на дугне и он ми аутоматски пејстује пост који хоћу да цитирам заједно са цитат и татиц. :)

И велики је проред у телу дефиниције.

i dalje mi defke izgledaju jeftino....

Ја тек сад видео да је рака за претрагу у горњем десном делу дужа и да може да се скролује. Свака част Каизене.

И велики је проред у телу дефиниције.

Не проваљујем, на који проред мислиш? Ај баци неки скриншат...

Размак између редова. Превелики је.

I sta mi nindze sad da radimo?

:)

Дефиниције је много теже читати, брзо заболе очи. Фонт у наслову дефиниције изгледа превелико. Не свиђају ми се ни дугмићи са десне стране.
Нови дизајн ми је безвезе, бар док се не навикнем.
Светла тачка је дужа трака за претрагу.

И нови изглед клипова који се постављају са јутјуба. :)

http://www.youtube.com/watch?v=MgNkJfTfHa4

Каизене, јел постоји икаква шанса да направиш пост каунтер на форуму, баш као на другим форумима?

Ja i dalje ne kapiram o kakvim tachkama zborite...?

Питај Нира или погледај слику коју сам окачио ;)

Vidim sliku, ali ne vidim nikakve tacke... :/

Тамно плаве, мада на изглед црне тачкице ево овакве:

.............

Јбт... немој ми рећи још и да се трипујем...

Ne tripujes se, tackice definitivno napadaju! :)

Случајног избора нема грешком, или је намерно тако?

namerno. za sada.

Crći ćemo bez opcije "po slučajnom izboru". Ako je ne vratiš, odlazim sa sajta i više se nikada, nikada neću vratiti.....

Bravo kajzene odlična je ova promena profil/odjava što si usitnio slova, sad se teže ljudi odjavljuju sa Vukajlije i pohvala za senku na levoj strani obraza vukajlijinog izmedju kose i lica, to je bio baš dobar marketinški potez, mistika i te fore.

I senku na slovima sa desne strane profila si zaboravio kao i promenjen font, jedan lik sinoc mislio da mu je crkla graficka! :)