Prijava

Sitno je. Ja sam polucorava. DAJTE VECI FONT!!

Da treba veci font zbog slabovidih osoba a sto se tice novog dizajna, mnogo je bolje ovako nego sto je bilo pre.

(Chrome)

Каизене, оће некад да буде опција да можеш да кастомизујеш профил страницу, типа да аплоудујеш слику која ће да иде преко профила, онако полутранспарентна? И хоће ли бити поције коментара на профилу? А? А? :)

Било би готивно.

Prijedlozi:

Ubaci nam nešto da se dešava kada pređemo preko naslova definicije, ovako je monotono....

I posvijetli slova u rubrikama sa desne strane (sve definicije, slike, video...na te rubrike mislim), nepregledne su u svim bojama, pogotovo u zelenoj....

Ovo ostalo jeste malo bljutavo, al' se da priviknuti....

P.S.
I izmijeni malo boju slova, spoji koju komplementarnu boju, boli glava od istih tonova....

2. edit:
Jesam bezobrazan....

Ljudi mislim da je dosta urađeno za večeras.
A ovo sa sliko na profilu,ne znam,jedino ako svaki čas trčiš na profil.
E Džimi šta je ovo drugo sa komentarima,nisam razumeo?

E Džimi šta je ovo drugo sa komentarima,nisam razumeo?

Па, кад хоћу да ти коментаришем профил или да ти напишем нешто, невезано за дефиниције. Нпр:

''Геј ти је аватар, дукатлијо''

:))

Slazem se sa Dz...
I bilo bi dobro kada bi bio private chat... Ovako je smor dok se posalje pvt...
Dobro je sa chroma... ali popravi malo one senke u naslovima... bodu ochi...

Lepo Džimi,onda svaka budala koja naiđe može da mi opsuje sve po spisku.
Ovo za private chat je dobra ideja,mada je wlex napravio nešto svoje.

Lepo Džimi,onda svaka budala koja naiđe može da mi opsuje sve po spisku.

Свака будала може и по дефиницији да ти оплете. :)

Meni se ne svidja private chat. Postace Fejzbuk.

Kajzene, i kolače da nam ispečeš! I kolače!

EDIT: Pih, da se ne lažemo, i meni se sviđa ovo komentarisanje po profilu.

džimi, to malo fejsbukovski...
a jeste wlex je imao onaj odličan predlog za chat, ne mogu sad da nađem gde je beše postavio tu temu....

nece biti kao face... Sta to wlex ima?
I mislim da bi bilo ok kada bi se racunali i poeni za postere... zasto se oni ocenjuju ako se poeni ne racunaju...?

Džimi definiciju mogu da obrišem.

wlex je napravio čet i otvorio sobu za vukajlijaše,samo ne znam gde.
Mislim da je bilo na onoj speRmerskoj temi broj jedan.

I mislim da bi bilo ok kada bi se racunali i poeni za postere... zasto se oni ocenjuju ako se poeni ne racunaju...?

Мени би било скроз океј да поени за постере само буду написани рецимо испод ових за дефке. Не да утичу на просек и то, него само да знамо колико имамо и тих поена.
А мени се ова промена баш свиђа. :)

tačno, neće biti kao fejs, već je kao fejs...

ne bih da kenjam kako ovo kako ono,ali brate senka na ime definicije ubija,a i senke na ostale stvarice sa prve strane su nepotrebne(ili je to glow?!) elem.. ne kontam cemu budzenje sajta,kada je valjda poenta da bude lepo i pregledno,iskreno me bole oci od ovih senki i glow-ova

edit: sa hroma sam

Sta napadate, ljudi, cika Kaizen samo zeli da nama bude kul.