Prijava

mali prst
juče

A sta en doteru, ti si izgleda mislio da cu ja na ovo
http://vukajlija.com/noris-cak/168174#comment_381917
ili ovo
http://vukajlija.com/forum/teme/10285?strana=1#post_494161
odgovoriti na koji tacno nacin? Bilo cime osim zajebavanjem? No way Hose, ajd ti razmisljaj ponovo. I ovo sto si se potrudio da linkujes iznad je deset puta vise od odgovora nego sto je zasluzio, ne pada meni na pamet da titram jajca nekom bahatom stvoru koji je uplatio 2000 dinara sajtu, pa bi sad da trazi da se muzicari popnu na drvo i sviraju okrenuti naglavacke ili da legnu u blato... Taman ko da je na tu kintu pljunuo i zalepio je nekome na celo. Fuj.
A tekst iz oblacica ne slici iznad je citat, to su njegove reci a ne moje.

То је модераторстко понашање? Браво.

Ne svidja ti se nesto? Sto se mene tice mozes slobodno i ti poceti da places, zajedno sa "ostecenim gospodinom na ciju stranu ne mozes a da ne stanes".

Ја сам глуп и неискусан и не знам да линкујем да буде цитат, али ово горе је цитат.

Али некако ми се чини да је дотични горе направио класичну замену теза,
бановао Данкана, сутра кад су неки питали што га је бановао, бановао и њих под изговором спема, обрисао дефку, на питање зашто је обрисао дефку није дао никакав одговор, спомиње неку лову и неко титрање, као неко њега тера да неком титра и тако то, и томе слично.

Дај човеку власт па ћеш видети какав је.

Не пљујем никога Џими, него тако кењам, ја то волим.
А где бих кењао него у друштву људи који су ми на неки начин пријатељи, нећу ваљда пред мамом и татом, ја сам фино васпитано дете.

Покушаћу да се укључим у дискусију, али не могу да станем ни на једну страну из простог разлога што су и једни и други делимично у прави.

Што се тиче Данканове ситуације, ту сам пола-пола.
1. Банован је праведно зато што је пијан вређао безвезе, а с обзиром да је то њему већ н-ти бан, а Џими је лепо реко, 10 дана је праведно.
2. Понашање модератора, а поготову Малог прста и његови коментари (поготиву она слика), је веома лоше и никако не иде у прилог да се тако понаша неко ко је модератор овог сајта.

Што се тиче бановања, ја сам за то да се критеријуми за то још пооштре и да банујете још чешће, иначе ће ово да постане још један срБски сајт где свако сваком 'оће да јебе кеву.

Што се тиче бановања, ја сам за то да се критеријуми за то још пооштре

da, sa jedne strane je neophodno, pošto ta mera neće doticati normalne autore, ali sa druge strane niko (nadam se niko) ne želi da ovo postane sajt za seka perse gde ćemo razmenjivati naša iskustva sa najnovijim puderom za nos.
(ukoliko nisam bio dovoljno jasan, da ovo ne postane sajt za pičke)

Da je otvorena tema pljuvanja nekog člana garantujem da bi bilo lock ma kakav član on bio.

el počela tekma? odo ja :D

da, sa jedne strane je neophodno, pošto ta mera neće doticati normalne autore, ali sa druge strane niko (nadam se niko) ne želi da ovo postane sajt za seka perse gde ćemo razmenjivati naša iskustva sa najnovijim puderom za nos.
(ukoliko nisam bio dovoljno jasan, da ovo ne postane sajt za pičke)

Па баш због тога би људи требали да науче да се понашају. Неко ко има и мало интернет културе у себи није пичка него Човек (са великим Ч).

Докле год буде било тога биће и ликова који напишу дефиницију "данкан фергусон, више од обичног нолајфера" (да не линкујем сад, ко није видео нека претражи гробље), и ПРОВУКУ се са 14 дана бана.

el počela tekma? odo ja :D

Шта почела? Па Аргентици већ воде 1-0 :)

Peki The Boy: Da sumiramo:

Ajd da sumiramo.
Mali prst pre mesec dana:

Ako moze bez nazivanja idiotima i retardima ljudi koji nisu glasali kao ti Dankane. Hvala.

http://vukajlija.com/talambasanje/153881#comment_330574
(njegov post na koji se ovo odnosi je obrisan, kao sto se uvek radimo sa uvredljivim komentarima)

Peki The Boy:
- Данкан пијан долази на сајт 4.6. и вређа све који су му на дефиницију дали минус. Цитирам:
Олоши...изволте да прокоментаришете минусе, јебем вас у уста
Цитираћу и његов коментар о свима који "јуре" дефиницију дана (цитат на хипхозину дефиницију):
Брате... јел могу ово да поомиљеним, иако нисмо говна која јуре дефку дана?
- Мали прст га банује на 10 дана, што изазива негодовања. ...

-. Dankan se vraca sa naloga Ipche roditelju i spemuje sajt postom (pretpostavljam ovaj put u treznom stanju) :

Neka, Mali prste...gubite jakog autora, sramota i za tebe i za sajt... banuj me, boli me kurac, ali gubitak je samo vas.... ako ti se digo na ban, opusteno, postuje brat to.....Nista lepse nego kad se coveku digne paja u tim godinama...I srecan sam zbog tebe, jer si jaje, i govno od coveka.....I KAIZENE PROSLEDI OVO gdinu nadojenom Malom Prstu....Neka te bude sramota, zato sto banujes ljude kako se tebi tvoj mali kurac digne, lutko....Sramota..... stvarno si jadan, Prste, nekad sam te postovao, a ti si postao govno...umesto da branis sleng, savijas se budalama, zao mi je jako sto sam imao neki respekt prema tebi veceras si me razocarao....Glumis da si neko i nesto, ali ajde, matori da se mi raspravimo, ko je vise uspeo u zivotu, picko., i zasto glumis mudo kad to nisi?

Na sta ja ne produzavam ban glavnom nalogu ni za sekund. Da vam objasnim, stvari stoje ovako - uvredu upucenu meni mogu da ignorisem i predjem preko toga, do neke granice. Kada neko uvredi bilo koga drugog od vas, ja sam rigorozan. I to veoma. Ovo je jedna od stvari koju mi najcesce zameraju, ali to se nece promeniti.
- On pravi nalog Dukatlija i opet spemuje sajt postom :
http://vukajlija.com/forum/teme/10285?strana=1#post_494161

Gledam vas iz offa, i ne mogu da ne primetim da ste promasili poentu. Tema moze da se zakljuca, ja sam zatrazio DOZIVOTNI ban, a razloge sam naveo na forumu i uradicu c/p ovde. Sto se veverice tice, neka je obrisana, obrisite mi i sve ostale definicije, ja vise sa ovim sajtom nemam nista dok je Veliki Mali Prst neko mudo.
Malog Prsta, naravno.
Lepo od tebe sto si me 3. put vec banovao, ne znam zasto imas od pocetka licni pik na mene (nisam ti kresnuo ribu, majke mi), banovali su me i svi ostali modovi, ali ni na koga nisam nikad bio ljut. Ti mene banujes zbog gluposti svaki put, ocigledno da si opterecen stvarima koje ja pisem u komentarima, i ocigledno samo moji komentari, prema tvom Preosvestenstvu, imaju uvredljiv ton, dok neke druge ljude ni ne opomenes, ne znam zaista sta je razlog, opet kazem, taj sto ti je kresnuo ribu nisam ja, keve mi.
Zao mi je sto ljudi generalizuju kad kazu "Modovi", Dzimija, Korleonea, Surlavog, ili Rupu ne treba svrstavati u isti kos sa tobom, jer ti imas jadne kriterijume. "Ziljave picke sa FB" bio je post zbog kojeg si mi dao 5 dana, takodje si mi dao "peticu" kad sam pustao BMK-a na chatu, a zbog sinocnjeg presmesnog pijanog komentara i "desetku", a Talentovano Glup moze da napise "bosanski medjedi" i slicno, Papirus moze da napise "retardirana omladina" za ostale korisnike, dok je autor "Jedan od mnogih" banovan zbog definicije "PAPIRU, STVAR KOJOM CESTO BRISEM DUPE KAD NEMA PAPIRA",a ne vidim zasto je on tu nekog uvredio. Molio bih ostale korisnike da ne uplacuju Ktitor, nego da osnuju fond da od Kaizena kupimo sajt i poklonimo ga tebi, o sarkasticni Mali Prste, pa da banujes sve nas i da ostanes sam na sajtu i postanes Veliki Prst i veliko mudo. Opet kazem, ako ce ti palamara biti veca zbog toga, zasto mi da ti prijateljski ne izadjemo u susret?
Molim da mi se banuje glavni nalog Duncan Ferguson sa kog sam ponosno ostavio vise od 160 definicija, 90 % slenga, trudio sam se da budem informativan, da prenesem drugima koji nisu culi zargon koji ja koristim, neke ljude sam razmrdao, mnogi kazu da sam im i pomogao, mnogima se moji postovi nisu svidjali, ali Papiruse, Talentovani, Jano... zaista me boli pevac za vase misljenje, meni niste ni do kolena ni u RL ni ovde, imam visoko misljenje o sebi, i vase gluposti me ne doticu, zaista.
Sramota me je da i dalje pisem na sajtu na kom si ti, o Veliki Mali Prste neka vlast, tako da sam svoju nedovrsenu misiju ipak odlucio da zavrsim jednim abortusom, a najvise bih voleo kada bi ti, o Veliki Mali prste licno banovao moj nalog dozivotno, i kada bi napisao DOZIVOTNO da se lepo vidi, pa ako ti se ne digne ni tad, sredicemo neke fotke u cegama, poslacu ti opusteno, samo mi se javi na mail :)
Nisam Virus 15, nisam Peki, oni su odlazili, a ja sam otisao. Pozdravio bih samo ljude sa kojima sam na zanimljiv nacin provodio vreme ovde, nekog cu mozda preskociti, ali Cicu, Javia, Lemaju, hiphozu, Vlajka, Energiju,Pedju moram posebno da pozdravim. Nastavite da definisete, ima tu potencijala, citacu vas iz off-a i unapred "palac gore" za sve vas. Mene mozete naci ubuduce na LASTFM-u, tamo sam takodje pod imenom Dukatlija. Aj, zdravo.

- Na sta ja opet ne produzavam ban osnovnom nalogu niti mu banujem ovaj dupli. Pravim sliku o kojoj doter govori, a taj postupak cu objasniti kasnije.
To je to gde smo sada. Objasnite mi sta u ovom sledu dogadjaja nije normalno sa moje strane?
Jesam li ga uvredio necim?
Ono o cemu se ovde radi mislim da zapravo ima veze sa ovim njegovim komentarom od pre osam dana:
http://vukajlija.com/dur/168090#comment_381815

кад буде мој, твој небитно, сленг у минусу идемо одавде...

i
http://vukajlija.com/veverica/168162#comment_381860

Џабе, Леми... олоши ударају минусе...једва чекам минус на сленг има да одем са сајта опуштено.....

Ovo mu je izgleda doslo bas zgodno da napusti sajt sa velikom dozom drame. Ovo je odavno prestao biti recnik slenga. Ljudi ocekuju nesto vise i zbog toga dobijate minuse na definicije "Stara - majka". Pomirite se sa tim.
Ne svidja vam se moj odnos prema njemu? Oprostite, ali ja stvarno ne mogu sebe naterati da mu odgovorim u njegovom stilu. Ne mogu da ga nazovem govnetom, pickom, to nisam ja... Ali nisam ni placen da trpim bilo sta od ovoga. Rekao sam da te stvari mogu da trpim do neke granice. Ta granica se nalazi ovde. Sliku koju endoter pominje sam napravio zbog toga. Moguce je da sam pogresio, ali nije mi zao.

А који је разлог брисања његове дефиниције? Кад смо кренули већ сви да кењамо...

Mali Prste, da li namerno izbegavaš da odgovoriš na ovaj moj post?

http://vukajlija.com/forum/teme/10488?strana=1#post_502791

I opet JTU okreće raspravu ka sebi, ne bi li bio u centru pažnje.

http://vukajlija.com/veverica/168162
Pise, nekvalitetno

http://vukajlija.com/picka/168549 Ovo je moja definicija koju Merci pominje. Nekvalitetna koliko i ova iznad, napisao sam je iz zezanja, sa namerom da je obrisem kada ovo sve padne u zaborav. Samo jedno pitanje merci - otkud ti znas sta sam ja planirao da uradim sa njom? Jeste, obrisao sam sve komentare sa te definicije. To je nesto na sta imam pravo ako mi se komentari ne svidjaju. Kao i svaki kritor uostalom.

http://vukajlija.com/picka/168549

ахахахахахахахахахахахахахах

tоliko...kako god ko bude razumeo...

@Jelena Tihi Ubica: ova tema je potpuno na mestu.

Za sve se pitaju kaizen i moderatori i prihvatite to kao tako - drugačije ne može.

ne, nego se se svi za sve pitaju, pa se onda filtriranjem dodje do nekog resenja.

@ostali članovi: molim vas, ponovo pročitajte lemajin post (prvi post na temi) hajde da ne razvodnimo diskusiju.

12.6.2010. - 1.7.2008. = 3 године

шкк?

@Mali Prst

...ali ne mogu da se otmem utisku da bi ostala u životu da kojim slučajem nije pokrenuto ovo pitanje.

Ja ne znam, niti sam napisala da znam. Da sam znala vjerovatno ne bih pitala... :)

Peki, ti to ne razumes zato sto si povrsan i neuk. Opste je poznato da JTU ima beneficiran radni staz kao Status i Simbol sajta. Kao da ne znas da sajt uopste nije ni radio za ono vreme dok je on bio banovan.

Peki, ti to ne razumes zato sto si povrsan i neuk. Opste je poznato da JTU ima beneficiran radni staz kao Status i Simbol sajta. Kao da ne znas da sajt uopste nije ni radio za ono vreme dok je onа bila banovana.

Направио си неке грешке у посту, исправио сам ти у цитату.

Meni još uvek nije jasno zašto Prst ne odgovara na moj post.

zato sto se do odgovora na pitanje zasto sam napisao to moze doci jedino citanjem mod foruma a to vec nemam dozvolu da ti kopiram.